تعمیر میکس فولد ۲ از تمامی گوشی‌های شیائومی گران‌تر تمام می‌شود

تعمیر میکس فولد 2 گران‌تر از تمامی گوشی‌های شیائومی است

هنوز یک ماه از معرفی گوشی میکس فولد ۲، جدیدترین گوشی تاشوی شیائومی نمی‌گذرد که لیست هزینه‌های تعمیر این دستگاه منتشر شده است. بر اساس این لیست، تعمیر میکس فولد ۲ از تمامی گوشی‌های شیائومی گران‌تر تمام می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نوت‌بوک‌ چک، این گوشی هوشمند با توجه به قابلیت‌ها و مشخصات قدرتمندی دارد، با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده است. اما این گوشی از نظر تعمیرپذیری، هزینه بالایی را روی دست خریدارانش می‌گذارد. بر اساس لیست منتشر شده، گران‌ترین بخش تعمیر این دستگاه مربوط به نمایشگر آن است که در نسخه مجهز به ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه داخلی، ۷۱۳ دلار هزینه دارد.

این در حالی است که نسخه پایه این گوشی هوشمند ۱۳۱۰ دلار ارزش گذاری شده و قیمت تعویض نمایشگر دستگاه کمی بیشتر از نصف قیمت گوشی است.

به غیر از نمایشگر، تعویض سایر قطعات این اسمارت‌فون هم بسیار گران است. به عنوان مثال، خریداران برای تعویض مادربرد باید ۴۰۸ دلار هزینه کنند. البته ناگفته نماند که هزینه تعویض این قطعه در نسل قبلی ۷۴۲ دلار بود؛ بنابراین در این بخش با کاهش قیمت مواجه هستیم.

اما در مجموع، تعمیر این دستگاه در مقایسه با تمامی گوشی‌های شیائومی گران‌تر تمام می‌شود و افراد باید با دقت بیشتری از دستگاه‌های خود مراقبت کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

ارزش بازار رمرز ارزها به کمتر از ۱ تریلیون دلار رسید

خواندن مطلب بعدی ←

توسعه اینترنت ماهواره ای در ایران در دستور کار قرار دارد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *