ارزش بازار رمرز ارزها به کمتر از ۱ تریلیون دلار رسید

ارزش بازار رمرز ارزها به کمتر از 1 تریلیون دلار رسید

ارزهای دیجیتال اخیرا با کاهشی جدی مواجه شده و این بازار در روزهای اخیر در سراشیبی سقوط قرار گرفته است. ارزش بازار رمزارزها پس از سقوط قیمت بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، هم‌اکنون به کمتر از ۱ تریلیون دلار رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نیوز بیت‌کوین، بازار ارزهای دیجیتال در روزهای اخیر دوبار قرمز پوش شده و ارزش آن با افت ۵ درصدی مواجه شده است و ارزش کلی بازار به کمتر از ۱ تریلیون دلار رسیده است. این اتفاق دقیقا پس از سخنرانی و اظهارات سختگیرانه جروم پاول (رئیس فدرال رزرو)، در خصوص بازار کریپتو رخ داد.

در زمان نگارش این گزارش، بیت کوین با افتی چند درصدی در ۷۲ ساعت گذشته در حوالی ۲۰ هزار دلار معامله می‌شود. به طور دقیق، بیت کوین با قیمت ۱۹,۸۱۰ دلار خرید فروش می‌شود. به غیر از بیت‌کوین، اتریوم، دومین رمرز ارز بزرگ بازار هم با ریزشی چند درصدی با قیمت ۱,۴۴۸ دلار خرید و فروش می‌شود.

گفتنی است ارزش بازار کریپتو در دو هفته گذشته حدودا ۱.۲۴ تریلیون دلار ارزش داشت که با افتی چند درصدی،  حدودا ۲۴۰ میلیون دلار از این بازار حذف شده است. کارشناسان و تحلیلگران همچنین معتقدند که علاوه بر سخنرانی رئیس فدرال رزرو، گمانه زنی و احتمال درباره عرضه ۱۴۰ هزار بیت کوین توسط صرافی Mt Gox هم در روند منفی بازار تاثیرگذار بوده است.

→ خواندن مطلب قبلی

فعالیت گروه دل در روسیه متوقف شد

خواندن مطلب بعدی ←

تعمیر میکس فولد ۲ از تمامی گوشی‌های شیائومی گران‌تر تمام می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *