گزارش استفاده کاربران از نسخه‌های مختلف اندروید منتشر شد؛ کاربران به اندروید ۱۲ علاقه‌ای ندارند

گزارش استفاده کاربران از نسخه‌های مختلف اندروید منتشر شد؛ کاربران به اندروید 12 علاقه‌ای ندارند

گوگل اخیرا گزارشی از استفاده کاربران از نسخه‌های مختلف اندروید منتشر کرده است که بر اساس آن  افراد به اندروید ۱۲ علاقه‌ای ندارند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سایت ۹To5google، طبق داده‌های جدید گوگل از ماه آگوست، فقط ۱۳.۳ درصد کاربران از سیستم عامل اندروید ۱۲ روی دستگاه‌های خود استفاده می‌کنند. گوگل پیش‌تر این گزارش را در ۹ می منتشر کرده بود که در آن زمان اندروید ۱۲ به چشم نمی‌خورد و با انتشار این سیستم عامل، انتظار می‌رفت کاربران به استفاده از این نسخه روی بیاورند.

اما بر اساس گزارش جدید گوگل، کاربران همچنان نسخه‌های قبلی را به اندروید ۱۲ ترجیح می‌دهند و در حال حاضر اندروید ۱۱ با کسب ۲۷ درصد از سهم بازار، محبوب‌ترین نسخه میان کاربران سیستم عامل مذکور است.

پس از  اندروید ۱۱،  اندروید ۱۰ با ۲۲.۳ درصد و اندروید ۹ با ۱۴.۵ درصد در رتبه‌های دوم و سوم پرطرفدارترین سیستم‌عامل گوگل قرار دارد. به بیانی دیگر کاربران نسخه‌های چند سال قبل سیستم عامل گوگل را به نسخه جدید ترجیح می‌دهند.

در نهایت باید منتظر ماند و دید که آیا وضعیت استفاده اندروید ۱۲ در میان کاربران بهبود پیدا خواهد کرد یا کاربران از نسخه‌های قبلی مستقیما به اندروید ۱۳ مهاجرت می‌کنند. گوگل در مراسم I/O 2022 از اندروید ۱۳ رونمایی کرد و تا پاییز آن را به بازار عرضه خواهد می‌کند.

→ خواندن مطلب قبلی

آیا بیش از حد فکر کردن، باعث خستگی بدن می‌شود؟

خواندن مطلب بعدی ←

شیائومی رسما از گوشی میکس فولد ۲ رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *