خبر های فوری:

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ساعت ۱۱:۳۷

دادگاه توییتر و ایلان ماسک از ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) آغاز می‌شود

دادگاه توییتر و ایلان ماسک از 17 اکتبر (25 مهر) آعاز می‌شود

دادگاه دلاور آمریکا از شروع دادگاه ایلان ماسک و توییتر از ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) سال جاری و به مدت ۵ روز خبر داد. این دادگاه در حالی زمان دقیق برگزاری جلسه ایلان ماسک و توییتر را رسانه‌ای کرده است که پیش‌تر نیز اعلام کرد بود دادگاه موردنظر در ماه اکتبر برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بلومبرگ، هرچند وکلای ماسک و تیم حقوقی توییتر به دنبال برگزاری دادگاه در زمان موردنظر خود بودند اما به نظر می‌رسد دادگاه دلاور آمریکا نظر آن‌ها را نپذیرفته است و جلسه دادرسی در مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد. وکلای ایلان ماسک به دنبال برگزاری دادگاه در سال ۲۰۲۳ بودند و تیم حقوقی توییتر می‌‌خواست جلسه دادرسی از سپتامبر سال جاری آغاز شود.

گفتنی است که توییتر به دنبال برگزاری سریع‌تر جلسه دادگاه بود تا پس از تعیین تکلیف نهایی، این معامله را در یک جسله ویژه در تاریخ ۲۲ شهریور به رای بگذارند. اما همانطور که از شواهد پیداست؛ جلسه دادرسی توییتر و ایلان ماسک تا زمان برگزاری جلسه ویژه این رسانه اجتماعی برگزار نخواهد شد.

افزون بر این، شنیده‌ها حاکی از آن است که ایلان ماسک دیروز از توییتر شکایت کرد تا شرایط بررسی پرونده پیچیده‌تر از قبل شود. البته فعلا اطلاعاتی به صورت رسمی از شکایت ایلان ماسک به بیرون درز نکرده است.

در نهایت، کشمش میان ایلان ماسک و توییتر همچنان ادامه دارد و خرید ۴۴ میلیارد دلاری این رسانه محبوب اجتماعی توسط ثروتمندترین فرد دنیا هنوز به نتیجه‌ای نرسیده است.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

ایسوس از ۹ Zenfone رونمایی کرد؛ گوشی خوش‌دست و قدرتمند

خواندن مطلب بعدی ←

جولان آبله میمون در جهان؛ ثبت اولین موارد مرگ و میر ناشی از این بیماری در خارج از آفریقا

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین