خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲, ساعت ۱۴:۵۹

توسعه iOS 18 به دلیل داشتن مشکلات فراوان متوقف شده است

توسعه iOS 18 به دلیل داشتن مشکلات فراوان متوقف شده است

اپل به نظر می رسد از هفته گذشته ارتقا iOS 18 را به دلیل داشتن مشکلات و باگ های مختلف متوقف کرده است. این توسعه قرار است برای مدت کوتاهی متوقف شود تا این شرکت بتواند یک تصمیم کلی و جامع راجب آن بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از Beebom، مدیر نرم افزار اپل از کارمندان خود در این شرکت درخواست کرده است تا  ایجاد ویژگی های جدید برای این ابزار را کنار گذاشته و به جای آن سعی کنند تا مشکلات آن را برطرف کنند. البته این تصمیم از چند سال گذشته توسط مدیر نرم افزار اپل گرفته شده بود. در کل نسخه اولیه iOS 18 قرار سال رونمایی شود. این محدودیت ظاهرا از هفته گذشته اعمال شده است.

برخی معتقد هستند که علی رغم ایجاد این محدودیت، اپل از هفته آینده مجدد توسعه و پیشرفت آن را از سر خواهد گرفت. iOS 18 طبق شایعات قرار است ویژگی هایی جدیدی به آن اضافه شود تا کاربران بتوانند از خدمات جدیدتری بهره مند شوند. یکی از این ویژگی ها، استفاده از هوش مصنوعی در ساختار آن است که می توانند باهوش تر از ابزار سیری در گوشی های آیفون رفتار کند. در کل باید منتظر بمانیم و ببینم که آیا در نهایت مشکلات توسعه iOS 18 برطرف خواهد شد یا خیر.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

نارضایتی اتحادیه اروپا از اقدامات اخیر تیک تاک و ایکس

خواندن مطلب بعدی ←

شرکت بوئینگ هک شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین