خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲, ساعت ۱۴:۵۸

شرکت بوئینگ هک شد

شرکت بوئینگ هک شد

یک گروه هکری به نام لاک بیت شرکت هواپیمایی بوئینگ را هک کرد. این گروه هکری پس از این که این شرکت را هک کرد، اطلاعات آن را در فضای مجازی آپلود کرد.

یه گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، یکی از بزرگ ترین شرکت های صنایع دفاعی و فضایی در جهان در روزهای گذشته توسط گروه هکری لاک بیت هک شده است. اطلاعات این شرکت پس از این که مورد تهاجم قرار گرفت، در فضای مجازی آپلود شد. این گروه هکری در اوایل آبان ماه اعلام کرده بود که توانسته است به اطلاعات این شرکت دسترسی پیدا کند و اگر این شرکت به درخواست آنها پاسخ مثبت ندهد در نهایت اطلاعات را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد.

شرکت بوئینگ نیز حمله به اطلاعات خود را تایید کرده و گفته است که به بخش قطعات و تجارت توزیع آن حمله سایبری شده است. این شرکت بیان کرده است: ما آگاه هستیم که در ارتباط با این حادثه، یک باج افزار اطلاعاتی را منتشر کرده است که می‌گوید از سیستم های ما گرفته است.

طبق بیانات آژانس امنیت اطلاعات این گروه هکری تاکنون به بیش از هزار و هفتصد سازمان در آمریکا حمله کرده است. این شرکت در حال حاضر در تالارهای گفتمان جرایم سایبری در ژانویه ۲۰۲۰ قرار گرفته است. در حال حاضر گروه هکری لاک بیت نام قربانیان خود را در صفحه دارک وب خود منتشر می کند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

توسعه iOS 18 به دلیل داشتن مشکلات فراوان متوقف شده است

خواندن مطلب بعدی ←

گوگل از کلاهبرداران از شهرت بارد شکایت کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین