خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲, ساعت ۱۳:۴۴

گوگل از کلاهبرداران از شهرت بارد شکایت کرد

گوگل از کلاهبرداران از شهرت بارد شکایت کرد

گوگل بیان کرده است که از تمامی کسانی در ویتنام از شهرت بارد سواستفاده کرده اند، شکایتی تنظیم کرده است. کلاهبرداران کاربران را به سمت دانلود نسخه منتشر نشده بارد سوق می دهند که در واقع یک بدافزار بوده و نصب آن مشکلات مختلفی را برای کاربران ایجاد میکند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، افرادی در ویتنام، کاربران را به دانلود نسخه منتشر نشده بارد تشویق میکردند. این برنامه یک بد افزار است و سبب بروز مشکلات متعدد برای کاربران می شود. از طرف دیگر این گروه از طریق تبلیغات فیسبوک این بد افزار را به کاربران معرفی میکردند. شکایت مطرح شده توسط گوگل در کالیفرنیا مطرح شده است که بر اساس آن این افراد به سواستفاده از شهرت تجاری گوگل بارد متهم شده اند.

در حال حاضر به نظر می رسد که متهمان این پرونده سه نفر هستند اما هنوز اطلاعاتی درباره هویت این افراد به دست نرسیده است. این افراد در پست های خود در فیسبوک بیان کرده اند که می توانند اخرین نسخه گوگل بارد را به آنها ارائه دهد. در واقع این افراد از لوگو گوگل بارد برای فریب کاربران استفاده می کردند و هیچ ارتباطی به گوگل ندارند. گوگل در تلاش است تا دامنه هایی که در حال رواج دادن تبلیغات منفی هستند را مسدود کند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

شرکت بوئینگ هک شد

خواندن مطلب بعدی ←

واتساپ در حال کار بر روی قابلیت نام کاربری

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین