استیو وزنیاک: اگر می‌خواهید ببینید که هوش مصنوعی برای کشتن شما تلاش می‌کند، یک تسلا بگیرید!

استیو وزنیاک: اگر می‌خواهید ببینید که هوش مصنوعی برای کشتن شما تلاش می‌کند یک تسلا بگیرید!

 

 استیو وزنیاک یکی از بنیانگذاران برند اپل، در آخرین مصاحبه خود از سیستم خودران تسلا انتقاد کرد. او اظهار کرد: هوش مصنوعی تسلا در آینده شما را به کشتن خواهد داد!

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از insideevs، در سال ۲۰۱۳ بنیانگذار اپل، ایلان ماسک را به دلیل خرید یک خودرو پر مصرف توبیخ کرد. او از ابتدا از خودروهای خودران انتقاد می‌کرد اما با این حال هر دو مدل خودرو تسلا از سری S را خریداری کرد. وزنیاک در تمامی این سال‌ها به طور مستمر و بی‌پرده از ایلان ماسک و صنعت خودرو سازی او انتقاد کرده و او را به دزدی از مشتریان محکوم کرده است.

او ادعا دارد که این خودرو تسلا با آن چیزی که ماسک بیان کرده است تفاوت بسیار زیادی داشته و او با تبلیغات غیر واقعی فقط سعی در فروش محصولات خود دارد.

اظهارات وزنیاک را می‌توان تا حدی قابل قبول دانست زیرا طبق گزارشاتی که در اسفند ماه سال گذشته بیان شده است یک عدد خودرو تسلا به دلیل اشکال در سیستم اتوپایلوت با یک کامیون آتش‌نشانی تصادف کرد.

علاوه بر این، مارتین ابرهارد که خود یکی از بنیان‌گذاران تسلا می‌باشد بیان کرده است که خودش نیز چندان طرفدار خودرو تسلا نبوده و معتقد است که این فناوری می‌تواند آینده شرکت را تهدید کند.

 

→ خواندن مطلب قبلی

جایگزینی کلمه عبور به جای گذرواژه، ترفند جدید گوگل برای افزایش امنیت حساب

خواندن مطلب بعدی ←

طراحی و ساخت ربات‌هایی با توانایی عبور از اماکن صعب العبور

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *