شیائومی تولیدات برخی از محصولات بی سیم خود را از چین به هند منتقل کرد

شیائومی تولیدات برخی از محصولات بی سیم خود را از چین به هند منتقل کرد

شیائومی اعلام کرده است که قصد دارد تولیدات محصولات بی سیم خود را به هند انتقال دهد. این محصولات بیشتر در هند فروخته می‌شوند، از همین رو شیائومی قصد دارد تولیدات آن را نیز به همان کشور منتقل کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، مورالیکریشنان بی، سرپرست بخش هند شیائومی اعلام کرده است که با یک شرکت با نام Optiemus Electronics Limited پس از مذاکرات به توافق رسیده‌اند تا محصولات صوتی شیائومی را تولید کنند. این تولیدات قرار است در نویدا در ایالت اوتار پرادش انجام شود.

شیائومی اعلام کرده است که قصد دارد تا سال ۲۰۲۵، میزان تولید محصولات خود را در کشور چین، به بیش از ۵۰ درصد برسد.

طبق گزاش‌های گذشته، این کمپانی بیشتر محصولات گوشی و تلوزیون خود را در هند، به صورت محلی تولید می‌کرد اما محصولات صوتی در هند تولید نمی‌شدند.

در حال حاضر خبری مبنی بر این که قرار است تولیدات کدام محصولات در هند انجام شود اطلاعاتی وجود ندارد اما پیش‌بینی می‌شود این محصولات شامل اسپیکر، ایرباد و هدفون خواهد بود.

در گذشته به دلیل حقوق پایین کارگران در چین، بیشتر شرکت‌های فناوری محصولات خود را در این کشور تولید می‌کردند اما با افزایش حقوق کارگران چینی و افزایش خطر وابستگی به یک کشور، کمپانی‌ها در صدد گسترش خط تولید خود در کشورهایی از جمله هند هستند.

→ خواندن مطلب قبلی

انویدیا: با هوش مصنوعی هر کسی می‌تواند برنامه‌نویس شود

خواندن مطلب بعدی ←

دانشمندان اندونزایی: ربات سینا از داورینچی بسیار کارآمدتر است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *