انویدیا: با هوش مصنوعی هر کسی می‌تواند برنامه‌نویس شود

انویدیا: با هوش مصنوعی هر کسی می‌تواند برنامه‌نویس شود

مدیرعامل انویدیا اعلام کرده است با کمک ابزار هوش مصنوعی، هر فردی می‌تواند به راحتی کارهای برنامه نویسی را انجام دهد. این ابزار به مردم سراسر دنیا کمک می‌کند تا بتوانند با استفاده از زبان برنامه نویسی، برنامه ریزی های خود را انجام دهند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ایندرساید، جنس هوانگ، مدیرعامل انویدیا در کنفرانس کامپیوتکس ۲۰۲۳ در ارتباط با ابزارهای هوش مصنوعی صحبت کرد و درباره تاثیر این فناوری بر دنیای برنامه‌نویسی گفت:

موانع برنامه‌نویسی فوق‌العاده کمتر شده است. حالا هر کسی می‌تواند برنامه‌نویس شود. کافی است درخواست خود را به کامپیوتر بگویید.»

تراشه های انویدیا امروزه در حال گسترش ابزارهوش مصنوعی برای کمپانی‌های بزرگ مانند مایکروسافت هستند تا بتوانند افراد بیشتری را با این فناوری آشنا کنند. این شرکت برای نشان دادن قدرت هوش مصنوعی به افراد حاضر در جلسه، از این ابزار خواست تا چند شعر در وصف شرکت انویدیا بسراید.

ارزش تراشه‌های انویدیا امسال به دلیل استفاده از ابزار هوش مصنوعی، با قیمت های بالاتری نسبت به سال‌های گذشته، به فروش می‌رسند. انویدیا در این کنفرانس، از محصول جدید خود نیز رونمایی کرد که می‌تواند با قدرت بسیار بالای خود نسل جدید هوش مصنوعی را ایجاد کند.

در گزاراش‌ها اخیر اخباری منبی بر ایجاد فناوری صحبت بازیکنان با کارکتر بازی توسط انویدیا طی یک کلیپ اعلام شده بود که خبر ساز شد.

→ خواندن مطلب قبلی

دولت فرانسه: توییتر را مسدود خواهیم کرد

خواندن مطلب بعدی ←

شیائومی تولیدات برخی از محصولات بی سیم خود را از چین به هند منتقل کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *