نقل قول عجیب مادر ایلان ماسک؛ هنگامی که به خانه پسرم می‌روم، باید در گاراژ بخوابم

نقل قول عجیب مادر ایلان ماسک؛ هنگامی که به خانه پسرم می‌رویم، باید در گاراژ بخوابم

ایلان ماسک که مدیریت دو شرکت بزرگ تسلا و اسپیس ایکس را بر عهده دارد، حواشی و اظهارات عجیب و غریبی پیرامونش وجود دارد. اخیرا مادر ایلان در اظهار نظر عجیبی اعلام کرد هنگامی که به خانه ثروتمندترین فرد دنیا می‌رود، مجبور است در گاراژ بخوابد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از وب‌سایت interesting Engineering، می ماسک، مادر ۷۴ ساله ایلان در گفتگو اخیر خود با تایمز انگلستان اعلام کرد زمانی که به خانه فرزندش می‌رود، مجبور است در گاراژ خانه بخوابد. وی اظهار داشت که نمی‌توان در نزدیکی سایت موشکی یک خانه گران‌قیمت داشت.

بر اساس گزارش‌ها، منزل ثروتمندترین فرد دنیا بسیار کوچک است و حدودا ۴۵ هزار دلار قیمت دارد. ایلان ماسک پیشتر مدعی شده بود که گاراژ خانه را به اتاق خواب تبدیل کرده است تا یک منزل سه خوابه داشته باشد. بر اساس گفته‌های مدیرعامل اسپیس ایکس، خانه وی حدودا ۷۵ تا ۸۵ متر مربع مساحت دارد.

البته گفته می‌شود که ایلان ماسک یک خانه ۳۵ متری ۵۰ هزار دلاری هم دارد که برای مهمانی‌ها از آن استفاده می‌کند.

گفتنی است که به غیر از مادر ایلان، همسر سابق وی هم به ساده‌زیستی و خانه کوچک ثروتمندترین فرد جهان اشاره کرده بود. به گفته گرایمز، ایلان هرگز مانند یک میلیارد رفتار نمی‌کند و گاهی اوقات شرایط زندگی‌اش زیر خط فقر است. وی حتی اظهار داشت که به ایلان ماسک گفته که آیا بهتر نیست در یک خانه بسیار ناامن ۴۰ هزار دلاری زندگی کنیم؟

در مجموع،  همانطورکه از شواهد و اظهار نظر نزدیکان ایلان ماسک پیداست؛ وی زندگی مرفه‌ای مانند میلیاردها ندارد و ترجیح می‌دهد زندگی ساده‌ای داشته باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

توسعه اینترنت ماهواره ای در ایران در دستور کار قرار دارد

خواندن مطلب بعدی ←

فیسبوک و اینستاگرام هم‌اکنون از NFT ها پشتیبانی می‌کنند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *