محدودیت‌های چت بات مرورگر بینگ کاهش پیدا کرد

محدودیت‌های چت بات مرورگر بینگ کاهش پیدا کرد

مایکروسافت پس از اینکه چت بات شرکت Open AI را به مرورگر بینگ اضافه کرد، عملکرد این هوش مصنوعی را محدود نمود تا کاربران در طول روز فقط بتوانند ۵۰ سوال از آن بپرسند. حالا به نظر می‌رسد که ردموندی‌ها این محدودیت‌ها را کاهش داده‌اند و امکان استفاده بیشتر از فناوری مذکور توسط کاربران فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نئووین، قابلیت جدید مرورگر بینگ در ابتدا محدودیتی نداشت و افراد قادر بودند هر تعداد سوال از این فناوری بپرسند که این موضوع باعث شد تا در جلسات چت طولانی، خطاهای جدی به وجود آید. در نتیجه این مسئله باعث شد تا مایکروسافت سیاست‌های سختگیرانه‌تری را هنگام استفاده کاربران از این چت بات در نظر بگیرد. در ابتدا کاربران می‌توانستند ۵۰ سوال در طول روز یا در هر جلسه ۵ سوال از چت بات بینگ بپرسند.

پس از گذشت مدت کوتاهی، محدودیت‌های چت بات بینگ به ۶۰ سوال در طول روز یا ۶ سوال در هر جلسه رسید تا کاربران استفاده بیشتری از این ابزار داشته باشند.

حالا گزارش‌ها حاکی از آن است که کاهش محدودیت‌های چت بات بینگ ادامه دارد. میخائیل پاراخین، رئیس بخش تبلیغات و خدمات وب مایکروسافت، در توییتر اعلام کرده است که این شرکت به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای بینگ اعمال کرده که به‌عنوان بخشی از آن، محدودیت سؤال‌های روزانه به ۱۰۰ مورد رسیده است.

وی همچنین اعلام کرد که درخواست‌های مربوط به SERP دیگر جزو محدودیت‌ نویت‌های چت روزانه این سرویس به شمار نمی‌رود. افزون بر این، مشکل محدودیت نوارهای کناری مرورگر Edge نیز برطرف شده است.

→ خواندن مطلب قبلی

کامیپوتر سبز اینتل معرفی شد؛ ۹۰ درصد قطعات این دستگاه قابل بازیافت هستند

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی‌های نوکیا C22 و C32 با شارژدهی سه روزه معرفی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *