خبر های فوری:

پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱:۴۸

مایکروسافت هوش مصنوعی مرورگر بینگ را  محدود می‌کند

مایکروسافت هوش مصنوعی مرورگر بینگ را  محدود می‌کند

مایکروسافت که به تازگی چت بات فوق‌العاده ChatGPT را به مرورگر خود اضافه کرده است، می‌خواهد هوش مصنوعی این مرورگر را محدود کند. به گفته مایکروسافت، چت‌های طولانی با مدل جدید بینگ باعث ایجاد خطا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بلاگ بینگ، با محدود شدن هوش مصنوعی مرورگر بینگ، کابران در طول یک روز می‌توانند فقط ۵۰ سوال یا در هر جلسه پنج سوال از ChatGPT بپرسند. به گفته مایکروسافت، گزارش‌ها حاکی از آن است که افراد پاسخ سوالاتی که به دنبال آن‌ها هستند را می‌توانند در ۵ نوبت پیدا کنند. ردموندی‌ها همچنین تاکید کردند فقط ۱ درصد از مکالمات بیش از ۵۰ پیام دارند.

با وجود تغییراتی که مایکروسافت در هوش منصوعی موتور جستجوی خود اعمال کرده، کاربران پس از اینکه پنج سوال خود را از چت‌جی‌پی‌تی بپرسند، بینگ از آن‌ها می‌خواهد یک موضوع جدید را شروع کنند. علاوه بر این، بینگ به کاربران هشدار می‌دهد از چت‌های طولانی و پشت سرهم خوداری کنند.

ردموندی‌ها در مورد محدود کردن هوش مصنوعی مرورگر خود اظهار داشتند که پرسیدن فقط ۵ سوال از بینگ باعث می‌شود تا هوش مصنوعی این مرورگر گیج نشود. مایکروسافت همچنین اعلام کرده که در حال کار کردن روی بهبود لحن بینگ است.

در نهایت، این شرکت اعلام کرده به دریافت بازخوردها و فیدبک‌های جدید ادامه می‌دهد و محدودیت‌های پیش آمده جلسات چت را بررسی خواهد کرد.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

سامسونگ از آنتی ویروس Message Guard رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

یک مدل خودروی بنتلی ساخت سال۱۹۶۱ برقی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین