واتس‌اپ روی قابلیت تبدیل پیام‌های صوتی به متن کار می‌کند

واتس اپ که یکی از محبوب‌ترین پیام‌رسان‌های دنیا به شمار می‌رود، در حال کار کردن روی یک قابلیت جدید است تا کاربران بتوانند پیام‌های صوتی را به متن تبدیل کنند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از وب‌سایت WABetaInfo، قابلیت مذکور به کاربرانی که به پیام‌های صوتی علاقه ندارند، کمک می‌کند تا آن‌ها را به یک پیغام متنی تبدیل کنند. این ویژگی در آخرین نسخه بتای سیستم عامل iOS مشاهده است که یک رونویس از پیام‌های صوتی قرار دارد. البته در گزارش‌ها آمده است که این ویژگی هنوز با محدودیت‌هایی همراه است و در حال حاضر نمی‌تواند عملکرد بی نقصی را ارائه دهد.

به عنوان مثال، هیچ کلمه‌ای شناسایی نشده باشد یا پیام صوتی مطابق با زبان تنظیم شده نباشد، تبدیل صوت به متن انجام نخواهد شد. بر ارسال گزارش‌ها، تمام پیام‌ها در داخل دستگاه کاربران پردازش می‌شود و هیچ پیغامی برای واتس‌اپ ارسال نخواهد شد.

در حال حاضر، فقط نسخه بتا واتس‌اپ برای آیفون دارای قابلیت رونویسی پیام‌های صوتی است و مشخص نیست که این ویژگی چه زمانی در دسترس گوشی‌های اندروید قرار خواهد گرفت.

در نهایت، باید منتظر  ماند و دید که این ویژگی از چه زمانی به نسخه رسمی واتس‌اپ اضافه خواهد شد و کاربران قادر به استفاده از آن خواهند بود

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی ریلمی GT Neo 5 با شارژر ۲۴۰ واتی معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

 برنامه‌های آفیس به هوش مصنوعی مشابه ChatGPT مجهز می‌شوند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *