خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۴:۱۳

لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر

لیندا یاکارینو، مدیرعامل جدید توییتر

الان ماسک مدیرعامل اسبق توییتر، پس از خرید امتیاز این شبکه اجتماعی اعلام کرد که نمی‌خواهد مدت زمان زیادی را در این سمت باقی بماند و به احتمال زیاد خیلی زود آن را واگذار خواهد کرد. از همین رو چندی پیش لیندا یاکارینو به عنوان مدیر عامل جدید توییتر اعلام شده و قرار است کار خود را از ۶ هفته آینده آغاز کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گاردین، ایلان ماسک با کناره‌گیری از سمت مدیرعاملی توییتر، در ابتدا به به یک مدیرعامل زن اشاره کرده بود اما نام و مشخصات او را اعلام نکرده بود اما گزارش‌ها نشان می‌دهد که ایلان ماسک به طور مکرر با یاکارینو وارد مذاکره شده است.

از ابتدا زمان مدیرعاملی ایلان ماسک تا به حال، توییتر شامل تغییرات گسترده‌ای بوده است. پیش‌بینی می‌شود با روی کار آمدن یاکارینو به دلیل داشتن سابقه کاری بالا آن در حوزه تبلیغات، شاهد بهبود عملکرد زیادی دراین پلتفرم اجتماعی خواهیم بود.

یاکارینو در از سال ۲۰۱۱ مسئول تبلیغات جهانی NBCUniversal بوده و یکی از مهره‌های مهم و اساسی و در راه اندازی سرویس NBC Peacock است. همچنین او در دوره کاری خود با شرکت‌هایی مانند اپل، اسنپ‌چت و یوتوب همکاری کرده است.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

شرکت HTC به زودی از یک گوشی پرچمدار رونمایی خواهد کرد

خواندن مطلب بعدی ←

دانشمندان: مصرف به اندازه چای و قهوه برای مغز مفید است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین