ابزار جست و جو شغل ایکس در دسترس عموم قرار گرفت

اخیرا ایلان ماسک در راستا تبدیل ایکس به یک پلتفرم همه کاره، اعلام کرده بود قصد داردتا شرایطی را برای کاربران فراهم کند تا آنها بتوانند به راحتی شغل مورد نظر خود را پیدا کنند. حالا این ابزار در جست و جو شغل در اختیار کاربران قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت،  ایکس اخیرا در تلاش بوده است تا با ارائه یک ابزار جست و جو شغل، علاوه بر تبدیل ایکس به یک برنامه همه کاره، با لینکدین رقابت کند. این ابزار در حال حاضر بر روی وب این پلتفرم فعال است. ایکس بیان کرده است که به زودی قرار است این ابزار برای اندورید و iOS نیز منتشر شود. در حال حاضر موقعیت های شغلی مختلفی برای شرکت هایی اعم از تسلا، اسپیس، ایکس و…فعال شده اند. ماسک بیان کرده است که رقابت ایکس با لینکدین بسیار جذاب خواهد بود.

کاربران در حال حاضر می تواند بر روی فرصت شغلی کلیک کرده و توضیحات آن را به طور کامل بررسی کند اما  نمیتوانند از طریق این سایت به طور مستقیم برای ارسال روزمه اقدام کرد. به طوری که کاربران برای ارسال رزومه به سایت اصلی خود شرکت منتقل می شوند و از ان طریق رزومه خود را ارسال می کنند. در حال حاضر این ابزار در حالت اولیه خود قرار دارد و واضح است که در آینده ویژگی های جدیدی به آن اضافه خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

قابلیت سین شدن پیام ها در دایرکت غیر فعال خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

پیام رسان سیگنال هزینه های عمومی سالانه خود را منتشر کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *