خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۴۹

اسپاتیفای بخشی از کارمندان خود را اخراج می‌کند

اسپاتیفای بخشی از کارمندان خود را اخراج می‌کند

در ادامه تعدیل نیرو در شرکت‌های فناوری، مدیرعامل اسپاتیفای اعلام کرده که بخشی از کارمندان این شرکت کار خود را از دست خواهند داد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، دانیل اک، مدیرعامل اسپاتیفای در یادداشتی به کارکنان خود اعلام کرد که  ۶ درصد از نیروی کار این شرکت در سطح جهانی اخراج خواهند شد. بر اساس آخرین آمار، بیش از ۹۸۰۰ نفر در شرکت مذکور مشغول به کار هستند که با تعدیل ۶ درصد از کارکنان، حداقل ۶۰۰ نفر از این شرکت جدا خواهند شد.

گفتنی است که داون اوستروف، مدیر محتوا و تبلیغات اسپاتیفای که نقش بسزایی در رشد کسب و کار این شرکت داشته است هم شرکت را ترک می‌کند. پس از آمازون، گوگل، مایکروسافت و متا، غول تولید کننده پادکست جدیدترین شرکتی است که کارمندان خود در سطح جهانی را کاهش می‌دهد.

در یادداشت مدیرعامل این شرکت به کارمندان آمده است: به عنوان بخشی از تلاش برای تطبیق بیشتر هزینه‌ها، در یک تصمیم دشوار، تعدادی از کارمندان خود را کاهش می‌دهیم.

بر اساس گزارش‌ها، کارمندانی که از این شرکت اخراج می‌شوند تا چند ساعت مطلع خواهند شد. البته ناگفته نماند که افراد پس از اخراج، حداقل پنج ماه حقوق دریافت خواهند کرد.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

سریع‌ترین قطار هیدروژنی جهان در کشور چین راه‌اندازی شد

خواندن مطلب بعدی ←

اپل به‌روزرسانی iOS 16.3 را منتشر کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین