خبر های فوری:

پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۲:۵۴

آمازون احتمالا ۱۰ هزار نفر از کارکنان خود را اخراج می‌کند

آمازون احتمالا 10 هزار نفر از کارکنان خود را اخراج می‌کند

بر اساس گزارش‌های فاش شده از آمازون، این شرکت به احتمال بسیار زیاد تعداد زیادی از کارکنان و کارمندان خود را اخراج می‌کند. شنیده‌ها حاکی از آن است که آمازون حدود ۱۰ هزار نفر از نیروهای خود را تعدیل می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از نیویورک تایمز، خبر اخراج کارکنان آمازون در حالی منتشر شده است که این شرکت حدود دو هفته پیش اعلام کرده بود که فرایند استخدام نیروهای جدید در این شرکت برای چند ماه متوقف خواهد شد. حالا به نظر می‌رسد که آمازون علاوه بر متوقف کردن استخدامی‌های جدید، شمار زیادی از کارکنان فعال در بخش سخت‌افزار (شامل دستگاه‌های مجهز به الکسا)، منابع انسانی و خرده‌فروشی‌ها را هم تعدیل می‌کند.

هرچند گزارش‌ها حاکی از آن است که آمازون بخش زیادی از کارکنان شاغل در دستگاه‌های مجهز به الکسا را تعدیل می‌کند اما برد گلسر، سخنگوی این شرکت اخیرا اعلام کرده که آمازون همچنان به الکسا خوشبین است و سرمایه‌گذاری روی آن متوقف نخواهد شد.

گفتنی است که اگر آمازون بخواهد ۱۰ هزار از کارکنان خود را اخراج کند، این شرکت یکی از بزرگترین فرایندهای تعدیل نیروی خود در طی سالیان اخیر را انجام خواهد داد. البته ناگفته نماند که شمار کارکنانی که در سراسر جهان با آمازون همکاری دارند، بسیار زیاد است و در صورت اخراج تعداد مذکور، فقط یکی درصد از جمع نیروهای این شرکت کاسته می‌شود.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

سرویس توییتر بلو از ۸ آذر ماه مجددا فعال می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی‌های ریلمی ۱۰ پرو و پرو پلاس معرفی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین