با قابلیت Repair Mode سامسونگ، اطلاعات کاربران هنگام تعمیر گوشی مخفی می‌ماند

با قابلیت Repair Mode سامسونگ، اطلاعات کاربران هنگام تعمیر گوشی مخفی می‌ماند

سامسونگ به تازگی یک قابلیت جدید به گوشی‌های خود اضافه کرده است که با فعال کردن آن، اطلاعات کاربران هنگام تعمیر دستگاه مخفی می‌ماند. این قابلیت جدید گوشی‌های سامسونگ که Repair Mode نام دارد، خیال کاربران را از بابت امن بودن اطلاعات، هنگام تعمیر راحت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سایت خبری سامسونگ، قابلیت Repair Mode فعلا برای بازار کره‌‌ جنوبی فعال است و انتظار می‌رود تا در آینده‌ نزدیک برای بازارهای جهانی نیز عرضه شود. با فعال شدن این قابلیت، تعمیرکاران فقط به موارد ضروری دستگاه دسترسی خواهند داشت و نمی‌توانند به اطلاعات و داده‌های شخصی کاربران دسترسی داشته باشند.

یکی از ویژگی‌های این قابلیت، انتخاب امکان مواردی است که کاربران نمی‌‌خواهند تعمیرکاران به آن‌ها دسترسی داشته باشند. به بیانی دیگر، افراد با Repair Mode می‌توانند دسترسی‌های دستگاه خود برای تعمیر را محدود کنند.

با فعال شدن قابلیت مذکور، حتی با راه‌اندازی مجدد دستگاه نیز تعمیرکاران نمی‌توانند به اطلاعات تعیین شده کاربران مانند عکس‌ها، پیام‌ها و اطلاعات حساب کاربری دسترسی داشته باشند. البته در این حالت، اپلیکیشن‌های پیش‌فرض شرکتی همچنان به عملکرد طبیعی خود ادامه می‌دهند.

در نهایت، افراد برای فعال‌سازی قابلیت مذکور باید به تنظیمات گوشی خود رفته و از بخش Battery and Device Care حالت مذکور را فعال کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

چینی‌ها بزرگترین کانال آبی جهان را می‌سازند

خواندن مطلب بعدی ←

شیوع آبله میمون در میان کودکان؛ ۸۰ کودک به این بیماری مبتلا شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *