خبر های فوری:

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۰۹

پرچمداران قدیمی سامسونگ به روزرسانی جدیدی را دریافت کردند

پرچمداران قدیمی سامسونگ به روزرسانی جدیدی را دریافت کردند

حدود شش سال از عرضه گوشی‌های گلکسی S7 و S8 سامسونگ می‌گذرد که این شرکت در اقدامی جالب به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای آن‌ها منتشر کرد. این دو گوشی هوشمند جزو پرچمداران قدیمی غول کره‌ای به شمار می‌روند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سام موبایل، سامسونگ در اقدامی کم‌نظیر به روزرسانی‌های جدیدی را برای پرچمداران قدیمی خود منتشر کرده است که بر همین اساس، گلکسی S7 و S8 به ترتیب به روزرسانی‌های جدیدی با فریمورهای G93xFXXU8EVG3 و G95Xfxxucdvg4 را دریافت کرده‌اند.

سامسونگ در حالی پرچمداران قدیمی خود را آپدیت کرده است که گلکسی S7 برای آخرین بار در نوامبر ۲۰۲۰ و گلکسی S8 برای آخرین بار در آوریل ۲۰۲۱ به‌روزرسانی‌های جدیدی را دریافت کرده بودند.

حالا با آپدیت جدید در این دو گوشی هوشمند، مشکل GPS آن‌ها رفع شده است و کاربران پرچمداران قدیمی دیگر از این مشکل رنج نخواهند برد. سامسونگ قبلا هم به‌روزرسانی مربوط به GPS را برای گلکسی J7 منتشر کرده بود.

بر اساس گزارش‌ها، اینگونه به نظر می‌رسد که غول کره‌ای در ادامه آپدیت گوشی‌های قدیمی خود، احتمالا در آینده‌ای نزدیک به‌روزرسانی‌های جدیدی را برای سری گلکسی S6 و گلکسی S9 منتشر خواهد کرد. یکی از دلایلی که باعث شده تا این شرکت به فکر آپدیت گوشی‌های قدیمی خود بیافتد، تعداد زیاد این دست از گوشی‌های هوشمند در بین کاربران است.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

گوشی موتورولا اج ۲۰۲۲ با تراشه دایمنسیتی ۱۰۵۰ معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

نسخه لوکس گلکسی زد فولد ۴ با تکه‌های شهاب سنگ معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین