خبر های فوری:

پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۲:۲۷

سامسونگ به عنوان برترین برند تلویزیون بازارهای جهانی انتخاب شد

سامسونگ به عنوان برترین برند تلویزیون بازارهای جهانی انتخاب شد

سامسونگ که در تولید تلویزیون‌های مختلف همواره یکی از برترین برندهای بازار بوده است، برا هفدمین سال متوالی به عنوان برترین برند بازار  تلویزیون انتخاب شد. ساسمونگ از سال ۲۰۰۶ تا کنون همواره به عنوان برترین برند تلویزیون بازار انتخاب شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از سم موبایل، در گزارش شرکت تحقیقات بازار Omida آمده است که ۲۹.۷ درصد از سهم جهانی بازار تلویزیون‌ها به غول فناوری کره‌جنوبی اختصاص دارد. این شرکت در سال گذشته میلادی توانست ۹.۶۵ میلیون تلویزیون OLED را به فروش برساند تا مجموع فروش این تلویزیون‌ها به ۳۵ میلیون دستگاه برسد.

سهم بازار سامسونگ در بخش تلویزیون‌های پریمیوم و سطح بالا (قیمت بالای ۲۵۰۰ دلار) در سال گذشته میلادی، ۴۶.۲ درصد بوده است. افزون بر این، سامسونگ برتری خود در بخش تلویزیون‌های بالای ۷۵ اینچ را حفظ کرد و بسیاری از رقبا را شکست داده است.

گفتنی است که این شرکت تلویزیون‌های Neo QLED مبتنی بر Mini-LED در سال ۲۰۲۱ و اولین تلویزیون‌های MicroLED را در سال ۲۰۲۲ معرفی کرد. این شرکت همچنین دارای چند تلویزیون پریمیوم سبک زندگی مانند The Frame ،The Serif و The Terrace است.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

وزیر ارتباطات: قابلیت اینترکانکشن به پلتفرم‌های داخلی اضافه می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

الگوریتم توییتر از هفته آینده متن باز می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین