خبر های فوری:

پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۳:۰۱

شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) هک شد

شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) هک شد

شبکه اجتماعی ردیت (Reddit) در یک تهاجم سایبری هک شد. البته محققان و کارشناسان حوزه سایبری هیچ مدرکی که نشان بدهد داده‌ها و اطلاعات کاربران این شبکه اجتماعی به خطر افتاده باشد را پیدا نکرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، مدیر وب‌سایت ردیت اظهار داشت که اعتبار حساب کاربری یک از کارمندان این شبکه اجتماعی  در یک حمله هکری در ۵ فوریه به سرقت رفته است. البته پس از گزارش کارمندان ردیت، تیم امنیتی این وب‌سایت سریعا وارد عمل شده و دسترسی نفوذی‌ها را مسدود کردند.

به گفته سخنگوی ردیت، هکرها در این حمله سایبری توانستند به اسناد داخلی، کدها و همچنین برخی داشبوردهای داخلی و سیستم‌های تجاری  دسترسی پیدا کنند. در این حمله هکری، اطلاعات تماس صدها قرارداد این شرکت، اطلاعات تماس کارمندان فعلی و سابق و حتی تبلیغ‌کنندگان در این شبکه اجتماعی فاش شد.

هرچند برخی از اطلاعات و داده‌های این شبکه اجتماعی افشا شد، اما مدیران ردیت تاکید کردند که هیچ مدرکی در خصوص به خطر افتادن رمز عبور و اطلاعات حساب‌های کاربری یافت نشده است. سخنگوی این شرکت همچنین اظهار داشت که بررسی‌ها به منظور روشن شدن ابعاد موضوع مجددا ادامه پیدا می‌کند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

ایران برای پیش‌بینی زلزله، ماهواره‌ای به نام آیات می‌سازد

خواندن مطلب بعدی ←

گوگل، هوش مصنوعی Bard را به سیستم عامل کروم اضافه می‌کند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین