خبر های فوری:

جمعه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۲۱:۴۱

تعداد کاربران دایرکت دبیت بازار به نیم میلیون نفر رسید

تعداد کاربران دایرکت دبیت بازار به نیم میلیون نفر رسید

براساس گزارش‌ها، تعداد کاربران دایرکت دبیت بازار پی، سرویس پرداخت فروشگاه ایرانی کافه بازار به نیم میلیون نفر رسید. به بیانی دیگر، سرویس جدید پرداخت بازار که چند ماه پیش در تعداد تراکنش‌ها به رکوردی جدیدی دست پیدا کرده بود، اکنون موفق شده که به ۵ میلیون قرارداد فعال دایرکت دبیت دست پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، دایرکت دبیت که به آن سیستم پرداخت مستقیم نیز گفته می‌شود، چند وقتی است که به سرویس پرداخت کافه بازار  اضافه شده است. این روش راهکاری نسبتا جدید است که به کاربران اجازه می‌دهد تا با فعالسازی آن، خریدهای خود را در چند ثانیه نهایی کنند.

بر اساس داده‌های بازارپی، درصد موفقیت پرداخت‌ها به شیوه دایرکت دبیت حدود ۱۱ درصد بیشتر از پرداخت از طریق درگاه‌های اینترنتی است. همچنین، کاربران برای انجام فرایند پرداخت از طریق دایرکت دبیت فقط به ۲ ثانیه زمان نیاز دارند، این در حالی که فرایند پرداخت از طریق درگاه‌های اینترنتی به طور میانگین ۸۰ ثانیه زمان می‌برد.

علاوه بر افزایش تعداد کاربر در این شیوه از پرداخت، تعداد تراکنش‌های دایرکت دبیت هم به طور چشمگیری افزایش پیدا کرده است. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های پرداخت از دایرکت دبیت نسبت به سایر روش‌ها، آسان بودن فرایند و بالا بودن درصد موفقیت در فرایند پرداخت‌ها است.

به گفته کارن بازغی، مدیر توسعه کسب و کار بازارپی، کسب و کارهایی که از دایرکت دبیت استفاده می‌کنند، می‌توانند افزایش در درآمدزایی و فروش خود را تجربه کنند. وی همچنین اظهار داشت که سرویس دایرکت دبیت به عنوان یک محصول جدید از  بازارپی در اختیار توسعه‌دهندگان قرار خواهد گرفت.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

عیسی زارع‌پور: ورشکستی اپراتورها صحت ندارد

خواندن مطلب بعدی ←

مشخصات گوشی ردمی A2 شیائومی افشا شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین