خبر های فوری:

جمعه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۲۱:۴۱

دایرکت دبیت بازار از مرز ۱۰ هزار تراکنش روزانه گذشت

دایرکت دبیت بازار از مرز 10 هزار تراکنش روزانه گذشت

بر اساس گزارش‌ها، تعداد دایرکت دبیت‌ فروشگاه اندرویدی بازار از مرز ۱۰ هزار تراکنش روزانه عبور کرد. دایرکت دبیت همان سیستم پرداخت مستقیم بازار است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، با وجود ۱۰ هزار تراکنش روزانه دایرکت دبیت فروشگاه اندرویدی بازار، صنعت پرداخت کشور به رکوردی جدید دست پیدا کرده است. بهزاد معماری، مدیر ارشد اجرایی بخش پرداخت بازار اظهار داشت که این اتفاق می‌تواند نویدبخش شکل‌گیری فرهنگ استفاده از یک سرویس جدید در بین کاربران ایرانی باشد. به گفته معماری، هم‌اکنون حدود ۲۵۰ هزار کاربر، سرویس پرداخت مستقیم در این فروشگاه اندرویدی را فعال کرده‌اند.

معماری معتقد است سهولت در استفاده و بالا بودن فرایند موفقیت پرداخت از جمله ویژگی‌های این سرویس جدید است. کارن بازغی، مدیر توسعه کسب و کار پرداخت بازار هم اظهار داشت اگر بانک‌ها در سرویس‌دهی باکیفیت همکاری لازم را داشتند، این آمار چند برابر بیشتر می‌شود.

بازغی در مورد سرویس دهی بانک‌ها گفت:

 در حال حاضر بانک ملت با سهم ۷۰درصدی پیشرو ارائه این سرویس در کشور است، بانک‌هایی همچون ملی، تجارت و کشاورزی به تازگی به این سرویس اضافه شده‌اند و بانک‌های بزرگی همچون صادرات، سپه و پاسارگاد هنوز امکانات فنی پرداخت مستقیم را ارائه نکرده‌اند و هیچ سهمی از تراکنش‌های این سرویس ندارند

 بازغی البته ابراز امیدواری کرد که با توجه بیشتر بانک‌ها به راهکار نوپای پرداخت مستقیم، در آینده‌ی نزدیک شاهد تحول در روش پرداخت‌ها خواهیم بود.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

سامسونگ به زودی از تبلت گلکسی تب S8 FE رونمایی خواهد کرد

خواندن مطلب بعدی ←

فهرست مرگبارترین عوامل بیماری زا در دنیا بروزرسانی می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین