عیسی زارع‌پور: دیگر اینترنت برای کنکور قطع نمی‌شود

عیسی زارع‌پور: دیگر اینترنت برای کنکور قطع نمی‌شود

عیسی زارع‌پور در حاشیه مراسم شرکت ملی پست به مناسبت حرکت به سوی پست سبز اعلام کرد که دیگر اینترنت برای آزمون کنکور قطع نخواهد شد. وزیر ارتباطات همچنین از مشکلات پیش آمده در پی قطعی اینترنت در زمان برگزاری کنکور عذرخواهی کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، زارع‌پور تاکید داشت که اینترنت ثابت و سایر در زمان برگزاری کنکور قطع نخواهد شد. به گفته وی، این موضوع به مسئولان مربوط اعلام شده است تا برای کنکور تیرماه سال آینده چاره‌ای دیگر بیندیشند و از راهکارهای مناسب‌تری استفاده کنند.

زارع‌پور بابت مشکلات به وجود آمده در پی قطعی اینترنت در زمان برگزاری کنکور عذرخواهی کرد. وی اظهار داشت که وزارت ارتباطات موافق قطع اینترنت نبوده و نیست؛ اما سازمان سنجش مخالفت آن‌ها را نپذیرفته است.

به گفته زارع‌پور، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به دنبال قطعی اینترنت در محدوده‌های برگزاری کنکور بوده است که این مسئله باعث به وجود آمدن قطعی‌هایی در مناطق دورتر نیز شده بود. وزیر ارتباطات همچنین تاکید داشت که روش‌های بسیار پیشرفته‌تری برای مقابله با تقلب وجود دارد که می‌تواند به جای قطع اینترنت مورد استفاده قرار بگیرد.

گفتنی است که موضوع قطع اینترنت در روزهای برگزاری کنکور حواشی زیادی را به همراه داشت. در ابتدا، معاون سازمان سنجش اعلام کرد که در ساعات برگزاری کنکور، اینترنت کل کشور قطع خواهد شد اما طولی نکشید که وزارت ارتباطات در این خصوص اطلاعیه‌ای صادر و اعلام کرد که اینترنت کل کشور قطع نخواهد شد. پس از آن، زارع‌پور گفت که ارتباطات اینترنتی کشور فقط در محدودهای امتحانی و در ساعات برگزاری کنکور قطع خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

اپل رسما از مک بوک پرو ۱۴ و ۱۶ اینچی با تراشه‌های جدید رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

اینستاگرام از قابلیت مخفی کردن پست‌ها بر اساس کلیدواژه‌ها رونمایی کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *