خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۰:۵۸

زارع‌پور: اینترنت همراه تنها در ساعت‌های برگزاری کنکور و در محدوده‌های امتحانی قطع می‌شود

زارع‌پور: اینترنت همراه تنها در ساعت‌های برگزاری کنکور و در محدوده‌های امتحانی قطع می‌شود

عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در واکنش به اظهارات معاون سازمان سنجش در مورد قطعی اینترنت در روزهای برگزاری کنکور، اعلام کرد که اینترنت فقط در روزهای برگزاری آزمون و در محدوده‌های حوزه‌های امتحانی قطع خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، عیسی زارع‌پور در حاشیه جلسه هیئت دولت اعلام کرد که اینترنت در روزهای برگزاری کنکور قطع نخواهد شد. زارع‌پور گفت: ما به‌شدت (با این درخواست) مخالفت کردیم؛ چرا که اینترنت مثل هوا بوده و تمام زندگی مردم، کسب‌وکار، اقتصاد، فرهنگ و سرگرمی به آن وابسته است و نمی‌توان اینترنت را قطع کرد.

به گفته زارع‌پور، درخواست سازمان سنجش در جلسه روز گذشته شورای عالی امنیت بررسی شده است. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام کرد که در این جلسه قرار بر این شد که اینترنت‌های تلفن همراه و آن هم در محدوده حوزه امتحانی و با اطلاع‌رسانی قبلی قطع شود.

وی خاطرنشان کرد: به افرادی که در محدوده BTS حوزه‌های امتحانی هستند، قبل قطع پیامی ارسال می‌شود تا آمادگی داشته باشند. با این شروط، با قطع اینترنت به‌شکل خیلی محدود موافقت شده است تا نگرانی و دغدغه‌های سلامت کنکور نیز رعایت شود.

عیسی زارع پور همچنین اعلام کرد روش‌های بسیار پیشرفته‌تر و بهتری برای تلقب وجود دارد که سازمان سنجش می‌تواند به آن سمت حرکت کند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

نسخه ۱۰۹ مرورگر گوگل کروم منتشر شد

خواندن مطلب بعدی ←

هارد SSD جدید سامسونگ با سرعت ۶۰۰۰ مگابایت بر ثانیه معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین