سامسونگ آپدیت جدیدی را برای گوشی‌های قدیمی خود منتشر کرد

سامسونگ آپدیت جدیدی را برای گوشی‌های قدیمی خود منتشر کرد

سامسونگ برای آپدیت و به روزرسانی گوشی‌های قدیمی خود برنامه‌های جدی دارد. این شرکت که به تازگی به روزرسانی‌های جدیدی را برای گلکسی S7 و S8 منتشر کرده بود، در یک پروژه بزرگ آپدیت جدیدی را برای گوشی‌های قدیمی و با قدمت بالای ۵ سال منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از گلکسی کلاب، با انتشار آپدیت گوشی‌های قدیمی سری گلکسی سامسونگ، مشکل مربوط به سرویس GPS آن‌ها برطرف خواهد شد. سامسونگ هرچند به علت انتشار نسخه جدیدی از به‌روزرسانی‌ها برای گوشی‌های قدیمی خود اشاره‌ای نکرده اما این احتمال مطرح است که یک نقض امنیتی کشف شده باشد.

براساس گزارش‌ها، غول فناوری کره‌جنوبی برای رفع و برطرف کردن این باگ، به روزرسانی جدید خود را برای صدها میلیون دستگاه منتشر کرده است که قدمت آن‌ها به بیش از ۵ سال پیش بر می‌گردد. به عنوان مثال، یکی از گوشی‌های هوشمندی که به روزرسانی جدیدی را دریافت کرده است، گلکسی آلفا نام دارد که زمان عرضه آن به سال ۲۰۱۴ بر می‌گردد.

همانطورکه از شواهد پیداست؛ آپدیت‌های جدید برای دستگاه‌های قدیمی سامسونگ مربوط به گوشی‌های است که در بازه زمانی ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده‌اند.

→ خواندن مطلب قبلی

اچ‌پی از All-in-One جدید خود با پردازنده اینتل رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

تعداد کاربران فعال روزانه شبکه اجتماعی BeReal از مرز ۱۰ میلیون نفر فراتر رفت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *