شرکت Meta آماده موج جدید از اخراج و تعدیل نیرو کارمندان

کارمندان شرکت Meta برای دور جدیدی از اخراج و تعدیل نیرو آماده می‌شوند. در گزارش‌هایی که براساس جلسه جدید شرکت منتشر شده است، نیک کلگ، رئیس امور جهانی Meta، به کارمندان این شرکت اعلام کرده است که “موج سوم قرار است هفته آینده اتفاق بیفتد”. بنابراین می‌توان انتظار داشت تا تعداد دقیق افرادی که در این موج جدید از Meta اخراج خواهند شد، تا چند روز دیگر مشخص شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، Meta ابتدا در آبان‌ماه سال گذشته با اخراج ۱۱ هزار کارمند خود، به‌طور رسمی تعدیل نیرو گسترده‌اش را آغاز کرد. پس از آن، در اسفند‌ماه نیز ۱۰ هزار کارمند دیگر این شرکت اخراج شدند و در آخرین دوره که به اول اردیبهشت‌ماه مربوط می‌شود، ۴۰۰۰ کارمند بخش‌های تکنولوژی این شرکت کار خود را از دست دادند.

اکنون گفته شده است که در تعدیل نیروی این هفته، کارمندانی اخراج خواهند شد که در موقعیت‌های تجاری شرکت کار می‌کنند. براساس این گزارش، کلگ در جلسه این شرکت به کارمندان Meta گفت: “درحال‌حاضر احساس اضطراب و عدم اطمینان زیادی وجود دارد. ای کاش می‌توانستیم راهی آسان برای ایجاد آرامش یا آسایش داشته باشیم.”

کاهش تعداد کارمندان Meta به‌عنوان بخشی از برنامه‌های این شرکت برای سال جدید انجام می‌شود که مارک زاکربرگ، مدیرعامل Meta، در جریان

→ خواندن مطلب قبلی

سامسونگ به عنوان پرفروش‌ترین برند در خاورمیانه شناخته شد

خواندن مطلب بعدی ←

بررسی جامع آیفون ۱۵ پرومکس

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *