کپی برداری اینستاگرام ادامه دارد؛ آزمایش قابلیتی مشابه پلتفرم BeReal

کپی برداری اینستاگرام ادامه دارد؛ آزمایش قابلیتی مشابه پلتفرم BeReal

اینستاگرام که در سال‌های اخیر توانسته به یکی از پر مخاطب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا تبدیل شود، در حال آزمایش قابلیت جدیدی به نام Candid Challenges است. این ویژگی که در ساعات مختلف شبانه‌روز از کاربران می‌خواهد تا یک تصویر پیرامون خود را با دنبال‌ کنندگانش به اشتراک بگذارد، شبیه به پلتفرم و شبکه اجتماعی BeReal است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، ویژگی مذکور توسط الساندرو پالوزی، توسعه دهنده‌ای که در مهندسی معکوس اپلیکیشن‌ها و یافتن نسخه‌های اولیه قابلیت‌های جدید مشهور، کشف شده است. به گفته پالوزی، کاربران به وسیله این قابلیت می‌توانند در زمان‌های تصادفی که حداکثر دو دقیقه خواهد بود، عکس بگیرند. پس از عکسبرداری و تهیه تصویر، افراد می‌توانند آن را از طریق Candid Challenges با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

گفتنی است که علاوه بر پالوزی، سخنگوی اینستاگرام هم قابلیت Candid Challenges که به زودی به این شبکه اجتماعی اضافه می‌شود را تایید کرد. البته وی از ارائه جزئیات و اطلاعات بیشتر درباره این ویژگی خودداری کرد.

هرچند زمان اضافه شدن این ویژگی به اینستاگرام مشخص نیست اما همانطورکه از شواهد پیداست؛ این شبکه اجتماعی برای رقابت با سایر پلتفرم‌های اجتماعی به کپی کاری و تقلید از آن‌ها می‌پردازد. اینستاگرام پیش‌تر هم قابلیت‌های شبیه به تیک تاک مانند ویدیوهای ریلز را برای کاربران خود ایجاد کرده بود و حالا نیز می‌خواهد به کپی کاری از BeReal بپردازد

پلتفرم BeReal یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی در بین کاربران جوان و نوجوان که در ماه‌های اخیر به محبوبیت زیادی دست یافته است.

→ خواندن مطلب قبلی

هشدار دانشمندان: با کاهش تولید گوگرد، جهان با کمبود باتری روبرو می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

تبلت Blackview Tab 13 بدون وای‌فای و سیم‌کارت به اینترنت متصل می‌شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *