خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۲ آذر ۱۴۰۲, ساعت ۱۴:۴۹

اینستاگرام مشکل تعلیق میلیون‌ها حساب کاربری را برطرف کرد

اینستاگرام مشکل تعلیق میلیون‌ها حساب کاربری را برطرف کرد

اینستاگرام در اکانت توییتری خود از حل کردن مشکل تعلیق حساب‌های کاربری که از دیروز میلیون‌ها کاربر را دچار مشکل کرده بود، خبر داد. میلیون‌ها حساب کاربری اینستاگرام از روز دوشنبه (۳۱ اکتبر) به حالت تعلیق درآمده و افراد برای ورد به اکانت‌های خود با دردسر مواجه شده‌ بودند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، اینستاگرام با تایید اینکه حساب‌های کاربری میلیون‌ها کاربر این شبکه اجتماعی تحت تاثیر مشکل به وجود آمده قرار گرفته بودند، در حساب توییتری خود نوشت:

ما اکنون این باگ را برطرف کرده‌ایم. این مشکل باعث شده بود تا کاربران از نقاط مختلف جهان در دسترسی به حساب‌های خود با مشکل مواجه شوند و تعداد فالورهای حساب‌های کاربری نیز کاهش پیدا کند.

گفتنی است که آدم موسری، مدیرعامل اینستاگرام نیز بابت مشکل جهانی که برای اینستاگرام به وجود آمده بود، عذرخواهی کرد. اینستاگرام برای اولین بار در ساعت ۱۰:۱۴ دقیقه صبح به وقت شرقی در تاریخ ۳۱ اکتبر از قطع شدن و عدم دسترسی بسیاری از کاربران به حساب‌های کاربری خود خبر داد. اما پس از آن اعلام نکرد که مشکلات به وجود آمده تا ساعت ۶ بعد از ظهر همان روز حل شده است.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

هواوی از تبلت میت پد  SE با نمایشگر ۱۰.۴ اینچ رونمایی کرد

خواندن مطلب بعدی ←

مهاجرت کاربران از توییتر آغاز شد!

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین