زارع‌پور: در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ میلیون نفر از سرویس رادار بازی استفاده کردند

زارع‌پور: در کمتر از 24 ساعت 5 میلیون نفر از سرویس رادار بازی استفاده کردند

عیسی زارع‌پور در حاشیه برگزاری جلسه هیئت دولت از استقبال گسترده کاربران از سرویس کاهش پینگ رادار بازی خبر داد. به گفته زارع‌پور، در کمتر از ۲۴ ساعت ۵ میلیون نفر از این سرویس استفاده کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، زارع‌پور اظهار داشت که از زمان راه‌اندازی این سرویس حدود ۴۰۰ هزار نفر  در آن ثبت‌نام کرده‌اند. به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، این سرویس در راستای وعده‌ای رئیس جمهور در ایام انتخابات برای کاهش پینگ و افزایش سرعت بازی‌ها راه‌اندازی شد. وی اظهار داشت که سرویس radar.game با همکاری بخش خصوصی، گیمرها و بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای راه‌اندازی شده است.

وی افزود: در‌حال‌حاضر بازی‌های پرطرفدار در دسترس هستند که کاربران می‌توانند پینگ بازی‌ها را قبل و بعد از فعال‌سازی سرویس مشاهده کنند. به‌مرور زمان نیز بازی‌های جدیدی اضافه خواهد شد

زارع‌پور همچنین ابراز امیدواری کرد که دولت با معرفی ابزارهای مختلف در آینده نه چندان دور، تجربه کاربری افراد در استفاده از اینترنت را افزایش دهد. وی همچنین تاکید داشت که یکی از اهداف دولت، افزایش سرعت دسترسی کاربران ایرانی به اینترنت است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتشار پستی در کانال شخصی خود از راه‌اندازی وب‌سایت و اپلیکیشن سرویس رادار بازی خبر داد.

→ خواندن مطلب قبلی

عیسی زارع‌پور: نیاز مردم به فیلترشکن‌ها را کاهش می‌دهیم

خواندن مطلب بعدی ←

تراشه‌های M2 پرو و مکس اپل معرفی شدند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *