خبر های فوری:

جمعه, ۱۹ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۲۰:۴۷

سری گلکسی واچ ۶ با باتری های بزرگتری روانه بازار می شود

با وجود اینکه هنوز زمان رونمایی از سری جدید ساعت های هوشمند سامسونگ مشخص نشده است، اما گزارش ها حاکی از آن است که سری گلکسی واچ ۶ با باتری های بزرگتری روانه بازار می شود.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن، سری گلکسی واچ ۶ سامسونگ در ۴ مدل به بازار عرضه خواهد شد و همه مدل نسبت به نسل قبلی خود از باتری های بزرگتری بهره خواهند برد. هرچند جزئیات زیادی از ساعت های هوشمند جدید سامسونگ فاش نشده، اما این ساعت ها در دو اندازه ۴۰ و ۴۲ میلی متری عرضه خواهد شد.

ظرفیت باتری دو مدل کوچکتر گلکسی واچ ۶، ۳۰۰ میلی آمپر ساعتی خواهد بود و نسخه های بزرگتری با باتری ۳۵۰ میلی آمپر ساعتی روانه بازار می شود. این درحالی است که مدل های کنونی داری به ترتیب دارای باتری ۲۸۴ و ۳۴۰ میلی امپر ساعتی خواهند بود.

علاوه بر این، نسخه کلاسیک گلکسی واچ ۶ در دو اندازه ۴۲ و ۴۶ میلی متر عرضه می شود که نسخه کوچکتر به باتری ۳۳۰ میلی آمپر ساعتی مجهز می شود و نسخه بزرگتر از باتری ۴۰۰ میلی امپر ساعتی بهره خواهد بود

بر اساس شایعات، دستگاه های جدید با نمایشگرهای شیشه ای با محافظ Corning Gorilla Glass DX عرضه می شود و بدنه ان ها از تیتانیوم فولاد ضد رنگ ساخته خواهد شد. 

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

تیک آبی برای برخی کاربران اینستاگرام فعال شد

خواندن مطلب بعدی ←

گوگل با تغییر لوگوی خود به استقبال بهار رفت

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین