تیک آبی برای برخی کاربران اینستاگرام فعال شد

متا که چند وقت پیش سیستم meta verfied را راه‌اندازی کرده بود، تیک آبی اینستاگرام و فیسبوک این سرویس را برای برخی از کاربران فعال کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از، مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، اعلام کرده که تیک آبی اینستاگرام و فیسبوک برای کاربران ایالات متحده نیز فعال شده است. این ویژگی در حالی برای کاربران بیشتری فعال شده است که برای اولین در دسترس ساکنان نیوزلند و استرالیا قرار گرفته بود.

به گفته متا، این ویژگی به این دلیل برای تعداد محدودی از کاربران فعال شده است که بازخورد‌های به دست آمده از آن نشان می داد سرویس مذکور کمی گیج‌کننده است. در همین راستا، این شرکت می‌خواهد پیش از ارائه تیک آبی به تعداد زیادتری از کاربران، آن را بیشتر بررسی کند.

گفتنی است که کاربرانی که می‌خواهند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند، ماهانه باید مبلغی را به متا پرداخت کنند. کاربران نسخه وب می‌بایست ۱۱.۹۹ دلار در ماه و کاربران نسخه باید ۱۴.۹۹ دلار پرداخت کنند.

علاوه بر این، افرادی می‌توانند تیک مربوط به احراز هویت اینستاگرام را دریافت کنند که حداقل ۱۸ سال سن داشته و همچین احراز هویت دو مرحله‌ای خود را فعال کرده باشند

→ خواندن مطلب قبلی

توییتر نمایش بوک مارک‌های توییت‌ها را امکان پذیر کرد

خواندن مطلب بعدی ←

سری گلکسی واچ ۶ با باتری های بزرگتری روانه بازار می شود

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *