توییتر همچنان کارمندان خود را اخراج می‌کند

توییتر همچنان کارمندان خود را اخراج می‌کند

پس از تعدیل حدود ۵۰ درصد از کارمندان توییتر، این شرکت مجددا بخشی دیگر از مجموعه نیروی انسانی خود را اخراج کرده است. بر اساس گزارش‌ها، توییتر تعداد زیادی از کارکنان بخش زیرساخت را از کار خود اخراج کرده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، برخی از مهندسان توییتر گزارش دادند که ایمیلی مبنی بر عدم مشارکت و قطع همکاری با این شرکت را دریافت کرده‌اند. البته هنوز مشخص نیست که این ایمیل به چه تعداد از کارمندان توییتر ارسال شده است. قبل از اخراج کارمندان رده میانی، این شرکت نسلون آبرامسون، رئیس بخش زیرساخت را اخراج کرده بود.

بر اساس گزارش‌ها، از زمان مالکیت ایلان ماسک بر پلتفرم محبوب توییتر، حدودا ۷۵ درصد از کارمندان این شرکت کار خود را از دست داده‌اند. بر اساس اعلام برخی از منابع خبری، توییتر حدود ۷۵۰۰ کارمند را اخراج کرده است. افزون بر این، تعدادی از منابع به نقل از ایلان ماسک اعلام کردند که این شرکت دیگری کسی را اخراج نخواهد کرد، اما حالا به نظر می‌رسد که دومین شخص ثروتمند جهان همچنان سیاست تعدیل نیرو را در پیش گرفته است.

پس از اخراج آبرامسون از توییتر، ایلان ماسک برای مدیریت بخش زیرساخت دست به دامان شین آستین، یکی از مهندسین رده بالا تسلا شد. گفتنی است که توییتر با مشکلات مالی متعددی هم مواجه است و شرکت جدید ایلان ماسک در بحران مالی به سر می‌برد. در همین راستا، بیمه هزاران نفر از کارکنان پرداخت نشده است و این شرکت نسبت از پرداخت اجاره بهای به موقع دفتر مرکزی در سان فرانسیسکو عقب مانده است.

→ خواندن مطلب قبلی

دستور شاپرک به پرداخت یارها: دامنه‌های خود را از com. به ir. تغییر دهید

خواندن مطلب بعدی ←

بیش از ۲۵ درصد تنوع زیستی زمین در اثر تغییرات اقلیمی منقرض خواهند شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *