ایلان ماسک دستور اخراج کارمندان توییتر را صادر کرد

ایلان ماسک دستور اخراج کارمندان توییتر را صادر کرد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، ایلان ماسک که به تازگی توییتر را خریداری کرده است، دستور اخراج کارمندان و کارکنان رده میانی این شرکت را صادر کرد. این خبر در حالی منتشر شده است که وی پیشتر اعلام کرده بود برنامه‌ای برای تعدیل کارمندان رده میانی این شرکت ندارد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، مالک جدید توییتر به مدیران مورد اعتماد خود دستور داده است تا لیستی از کارکنان و کارمندانی که باید برکنار شوند را تهیه کنند. البته هنوز مشخص نیست که چه میزان از کارکنان این شرکت شغل خود را از دست می‌دهند. هرچند برخی از تیم‌ها بیشتر از سایرین تحت تاثیر این اخراج قرار خواهند گرفت.

البته توییتر و خود ایلان ماسک نسبت به گزارش‌هایی که در مورد تعدیل کارمندان این شرکت منتشر شده است، واکنشی نشان نداده‌اند. حتی گفته می‌شود که ثروتمندترین فرد جهان در ملاقات با کارمندان اعلام کرده است  تعداد کارکنان این شرکت به شکل چشمگیری کاهش پیدا نخواهد کرد.

با این حال، در گزارش‌ها آمده است که فرایند تعدیل و اخراج کارمندان توییتر از اول نوامبر آغاز خواهد شد. ایلان ماسک پس از آن که به عنوان سکاندار جدید توییتر انتخاب شد، در اولین اقدام خود پاراگ آگراوال (مدیرعامل سابق)، وند سگال (مدیر مالی) و چند مدیر رده‌‌بالای دیگر این شرکت را اخراج کرد.

→ خواندن مطلب قبلی

یوتیوب آپدیت جدیدی را دریافت کرد؛ نمایش ویدیوهای کوتاه در تب‌ جداگانه

خواندن مطلب بعدی ←

اولین گوشی هوشمند Web 3.0 ورتو با حداکثر ۱ ترابایت حافظه داخلی معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *