ایلان ماسک در مرحله اول دادگاه با توییتر پیروز شد

ایلان ماسک در مرحله اول دادگاه با توییتر پیروز شد

ایلان ماسک که به دلیل مشخص نبودن تعداد کاربران جعلی و حساب‌های اسپم توییتر، قرارداد خرید این شبکه اجتماعی را لغو کرد، به نظر می‌رسد در مرحله اول دادگاه پیروز شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، قاضی دادگاه ایلان ماسک و توییتر به مدیران و مسئولان این شبکه اجتماعی دستور داد تا در سریع‌ترین زمان ممکن اسناد مربوط به تعداد حساب‌های جعلی خود را در اختیار ثروتمندترین فرد دنیا قرار دهد.

طبق دستور دادگاه دلاور آمریکا، توییتر باید اسناد مربوط به حساب‌های جعلی و کاربران اسپم این شبکه اجتماعی که در دسترس یکی از مدیران سابق همین کمپانی بوده است را به ایلان ماسک تحویل بدهد. بر اساس شواهد منتشر شده، شخص موردنظر از تعداد کاربران جعلی رسانه اجتماعی مذکور به طور کامل اطلاع دارد و به همین دلیل می‌تواند چهره کلیدی در حل و فصل کشمش ایلان ماسک با توییتر باشد.

بر اساس نظر قاضی کاتلین مک کورمیک، توییتر باید در سریع‌ترین زمان ممکن اسناد کیوان بیک پور (مدیر سابق ایرانی تبار توییتر) را جمع‌آوری کرده و آن‌ها را برای بررسی بیشتر و دقیق‌تر ارائه کند.

خبر مذکور هرچند در خبرگزاری‌ها و رسانه‌های بسیاری منتشر شده است اما تا به این لحظه، تیم حقوقی توییتر و وکلای ماسک به این دستور دادگاه هیچ واکنشی نشان نداده‌اند.

گفتنی است که دادگاه دلاور آمریکا پیش از این اعلام کرده بود که جلسه رسمی دادرسی بین توییتر و ایلان ماسک  از ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) آغاز خواهد شد.

→ خواندن مطلب قبلی

ساعت هوشمند شیائومی واچ S1 پرو معرفی شد

خواندن مطلب بعدی ←

گوگل رسما نسخه نهایی اندروید ۱۳ را برای گوشی‌های پیکسل منتشر کرد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *