خبر های فوری:

شنبه, ۲۰ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۴۱

ایلان ماسک به طور موقت دفاتر توییتر را تعطیل کرد

ایلان ماسک به طور موقت دفاتر توییتر را تعطیل کرد

ایلان ماسک، مالک جدید توییتر در جدیدترین اقدام خود دفاتر این شرکت را به دلیل استعفای دسته جمعی کارکنان تعطیل کرد. جمع گسترده‌ای از کارمندان توییتر به دلیل سیاست‌های جدید ایلان ماسک از این شرکت استعفاء داده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بیزینس اینسایدر، برخی از کارمندان توییتر به رسانه‌ها گفتند که مدیران اصلی این شبکه اجتماعی به آن‌ها اعلام کرده‌اند که تمامی ساختمان‌ها توییتر به طور موقت بسته خواهند شد. البته در گزارش‌ها آمده است که این تعطیلی موقت خواهد بود و دفترهای این شرکت احتمالا روز دوشنبه (۱۹ اکتبر) مجددا باز خواهد شد.

طبق گزارش‌های منتشر شده، ایلان ماسک دفاتر شرکت جدیدش را به دلیل احتمال خرابکاری‌های فیزیکی کارمندان تعطیل کرده است. گفتنی است که هم‌اکنون کمتر از ۵۰ درصد از کارکنان توییتر حاضر به همکاری با این شرکت تحت رهبری ایلان ماسک هستند.

این برای دومین بار است که از زمان مدیریت ایلان ماسک بر توییتر، دفاتر این شرکت تعطیل شده است. پس از قطعی شدن این خبر، کارمندان در عصر روز تعطیلی دیگر نتوانستند به دفتر این شرکت راه پیدا کنند.

این اتفاقی در حالی افتاده که ماسک قبلا به کارکنان اعلام کرده بود که افراد شاغل در توییتر دیگر نمی‌توانند به دورکاری بپردازند و برای فعالیت در این شرکت باید به دفاتر این شرکت مراجعه کنند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

مشخصات گوشی وان پلاس ۱۱ فاش شد

خواندن مطلب بعدی ←

سریع ترین خودروی برقی جهان با سرعت ۴۱۲ کیلومتر بر ساعت معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین