اپلیکیشن BeReal به کاربران امکان ارسال پیام خصوصی را می‌دهد

اپلیکیشن BeReal به کاربران امکان ارسال پیام خصوصی را می‌دهد

اپلیکیشن BeReal در حال کار روی قابلیت چت برای کاربران خود است. این ویژگی به صورت آزمایشی در ایرلند فعال شده است.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از  تک کرانچ، با این ویژگی، کاربران می‌توانند به صورت مستقیم پیامی برای دوستان خود ارسال کنند و لحظات و BeRealهای خود را به طور خصوصی برای آن‌ها ارسال کنند. همچنین، کاربران می‌توانند با استفاده از RealMoji (ایموجی‌های سفارشی برنامه) به پیام‌های دیگران واکنش نشان دهند.

در BeReal، کاربران تنها می‌توانند پیام خصوصی را به افرادی که در لیست دوستانشان قرار دارند، ارسال کنند. سیستم چت آینده برنامه مذکور شامل ویژگی‌های بلاک و ریپورت کردن است. در این سیستم، کاربران تنها می‌توانند پیام‌ها را برای خودشان حذف کنند و برای حذف کامل پیام‌ها، هر دو طرف باید آن را حذف کنند.

شرکت BeReal در یک ایمیل به TechCrunch اعلام کرده که افزودن ویژگی پیام خصوصی به درخواست کاربران بوده است. این ویژگی امکان برقراری چت مستقیم و خصوصی بین کاربران را فراهم می‌کند و در مقایسه با ارسال کامنت که تمام کاربران می‌توانند آن را مشاهده کنند، عملکرد بهتری دارد. همچنین، با اضافه شدن قابلیت پیام خصوصی، تعامل کاربران با اپلیکیشن BeReal افزایش می‌یابد و این امکان می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا در میان شبکه‌های اجتماعی بسیاری که وجود دارند، جایگاهی پایدار برای خود بسازند.

→ خواندن مطلب قبلی

رونمایی موتورولا از نسل جدید گوشی‌های تاشو: ریزر ۴۰ و ریزر ۴۰ اولترا

خواندن مطلب بعدی ←

اپل ارزش اپ استور خود را اعلام کرد: تراکنش‌ ۱.۱ تریلیون دلاری در سال گذشته

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *