خبر های فوری:

پنجشنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۲:۱۱

اپل برای بهبود تجربه کاربری روی دستیار صوتی سیری کار می‌کند

اپل برای بهبود تجربه کاربری روی دستیار صوتی سیری کار می‌کند

مارک گورمن، خبرنگار سرشناس بلومبرگ که معمولا در فاش کردن اطلاعات و جزئیات اخبار دنیای فناوری مشهور است، در گزارشی جدید اعلام کرد اپل برای بهبود تجربه کاربری روی دستیار صوتی سیری کار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، مارک گورمن می‌گوید که اپل می‌خواهد شرایطی را برای کاربران آیفون فراهم کند تا راحت‌تر از گذشته دستیار هوشمند سیری را فراخوانی کنند. به گفته وی، اپل قصد دارد عبارت Siri را به جای عبارت Hey Siri جایگزین کند تا کاربران با گفتن فقط سیری بتوانند دستیار صوتی گوشی‌های آیفون را فراخوانی کنند.

بر اساس گزارش گورمن، بهبود تجربه کاربری دستیار هوشمند سیری و تغییرات احتمالی تا سال ۲۰۲۴ اجرایی خواهد شد. البته وی تاکید داشت که حذف کلمه Hey از عبارت حال حاضر به همین سادگی‌ها هم نخواهد بود و مهندسان برای چنین تغییری باید چندین ماه تلاش کنند و آزمایش‌های مختلفی را انجام دهند.

دستیار هوشمند سیری باید در شناسایی و فراخوانی با لهجه‌های مختلف به خوبی کار کند و به همین دلیل اجرای چنین تغییراتی زمان‌بر خواهد بود. علاوه بر این، اینطور به نظر می‌رسد که اپل قصد دارد دستیار هوشمند گوشی‌های آیفون را برای سایر سرویس‌ها و برنامه‌ها نیز فعال کند تا کاربران به منظور انجام کارهای مختلف از آن استفاده کنند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

سامسونگ احتمالا از تولید اگزینوس ۲۳۰۰ منصرف خواهد شد

خواندن مطلب بعدی ←

اروپا سریع‌تر از دیگر قاره‌ها در حال گرم شدن است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین