خبر های فوری:

یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۲, ساعت ۱۲:۵۵

سیستم قیمت‌گذاری اپ‌استور اپل اصلاح می‌شود

سیستم قیمت‌گذاری اپ‌استور اپل اصلاح می‌شود

بر اساس اسناد منتشر شده از اپل، این شرکت به احتمال بسیار زیاد سیستم قیمت‌گذاری اپ استور خود را اصلاح می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از جی‌اس‌ام آرنا، در سیستم قیمت‌گذاری جدید اپ استور، اپل تعداد امتیازهای قیمت را تا ۱۰ برابر افزایش می‌دهد و این امکان را برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند که اپلیکشن‌های خود را از بین ۹۰۰ پیشنهاد مختلف قیمت‌گذاری کنند.

قیمت برنامه‌ها و خریدهای درون برنامه‌ای این شرکت از ۰.۲۹ دلار شروع می‌شود و بالاترین قیمتی که توسعه دهندگان می‌توانند برای برنامه‌های خود در نظر بگیرند، ۱۰ هزار دلار است. البته توسعه دهندگان در حالی می‌توانند برنامه‌های خود را ۱۰۰۰ دلار قیمت گذاری کنند که باید مجوز آن از سوی اپل صادر شود.

توسعه دهندگان همچنین می‌توانند از سیستم قیمت‌گذاری یکسان شده جهانی استفاده کنند که از رایج‌ترین قراردادهای قیمت‌گذاری در هر کشور یا منطقه پیروی می‌کند. در دسترس بودن برنامه‌ها و خریدهای درون برنامه‌ای را می‌توان بر اساس مناطق جغرافیایی تعیین کرد. با وجود این قابلیت، توسعه دهندگان می‌توانند سرویس‌های خود را سفارشی سازی کنند.

گفتنی است که سیستم قیمت‌گذاری جدید اپل از ۹ می ۲۰۲۳ در اپ استور بروزرسانی می‌شود و توسعه دهندگان از این تاریخ می‌توانند تغییرات مورد نیاز خود را روی سیستم جدید اعمال کنند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

نمایشگاه الکامپ چه زمانی برگزار می‌شود؟

خواندن مطلب بعدی ←

پرتاب اولین موشک  چاپ سه بعدی جهان لغو شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین