خبر های فوری:

پنجشنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ساعت ۶:۵۷

تیم کوک: اپل در سال گذشته ۱۶۵ میلیون مشترک جدید بدست آورد

تیم کوک: اپل در سال گذشته 165 میلیون مشترک جدید بدست آورد

اپل یکی از بزرگترین کمپانی‌های دنیا، هر چند وقت یکبار با ثبت رکورد و آمارهای تازه، اخبار تکنولوژی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در همین راستا  تیم کوک مدیر عامل اپل در جدیدترین گفته‌های خود از بدست آوردن ۱۶۵ میلیون مشترک جدید برای خدمات این کمپانی در سال ۲۰۲۱ خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از جی اس ام آرنا، کمپانی Apple برای خدماتی همچون iCloud، Music، Arcade و +Apple TV توانسته است ۱۶۵ میلیون مشترک جدید بدست آورد. این خبر توسط مدیرعامل و معاونان ارشد این کمپانی به رسانه‌ها اعلام شده است.

لوکا ماستری مدیر مالی و معاون ارشد اپل با بیان اینکه این رشد در سرتاسر جهان اتفاق اتفاده است، گفت:

ما رکوردهای سه ماهه در هر منطقه جغرافیایی را ثبت کردیم و همانطور که پیشتر اعلام کردیم، رکوردهای جدیدی برای سرویس‌های iCloud، Music، Video و تبلیغات بدست آورده‌‌ایم. بنابراین، ما بهتر از آنچه که در ابتدای سه ماه انتظار داشتیم، انجام دادیم.

طبق گفته‌های ماستری، اپل پس از بدست آوردن ۱۶۵ میلون مشترک جدید در سال گذشته، در حال حاضر ۷۸۵ میلیون مشترک پولی دارد.

این تنها خبر درز شده از Apple نیست، چرا که خبرنگاران از تیم کوک در مورد حضور و دخالت این کمپانی در متاورس سوال کردند. تیم کوک در پاسخ به این پرسش از علاقه‌مندی اپل برای ورود به این حوزه خبر داد و اظهار داشت که قبلا در این زمینه سرمایه‌گذاری‌های مختلفی را انجام داده است.

کوک در این باره گفت:

ما بیش از ۱۴ هزار برنامه AR در اپ استور داریم

وی همچنین در ادامه به پتانسیل بالایی که در متاورس وجود دارد، اشاره کرد و به همین دلیل اظهار داشت که Apple در متاورس سرمایه گذاری خواهد کرد. وی در همین رابطه گفت:

اپل از زمان اضافه شدن سخت افزار LIDAR به گوشی آیفون ۱۲ پرو و مدل‌های بعدی آیپد پرو، مدت‌ هاست که به واقعیت افزوده علاقه نشان داده است.

نویسنده صنایع مدرن

→ خواندن مطلب قبلی

زنگ خطر پایان حیات با سرد شدن کره زمین

خواندن مطلب بعدی ←

آیا اینترنت ملی با کمک چینی‌ها استارت می‌خورد؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین