ایلان ماسک: مقر اصلی توییتر به مرکزی برای بی‌خانمان‌ها تبدیل شود؟

ایلان ماسک: مقر اصلی توییتر به مرکزی برای بی‌خانمان‌ها تبدیل شود؟

ایلان ماسک پس از خرید بخشی از سهام توییتر تا به حال نظرسنجی‌های مختلفی را در رابطه با تغییرات در این پلتفرم برگزار کرده است که سبب شده تا بسیاری نسبت به تغییر و تحول در توییتر خوش‌بین باشند. مدیرعامل تسلا در آخرین نظرسنجی خود با انتقاد به سیاست دورکاری توییتر، از کاربران پرسیده است که آیا مقر اصلی توییتر به مرکزی برای بی‌خانمان‌ها تبدیل شود؟

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، جدیدترین نظرسنجی ماسک با استقبال خوبی مواجه شده و حدود ۹۱ درصد کاربران صفحه شخصی ماسک به آن پاسخ مثبت داده‌اند. به گفته کارشناسان و افراد مختلف، نظرسنجی جدید ماسک به‌نوعی انتقاد وی نسبت به سیاست‌های متا در خصوص دورکاری کارکنان توییتر است.

گفتنی است که توییتر حدود چند هفته پیش بود که اعلام کرد کارکنان این شرکت برای همیشه می‌توانند به‌صورت دورکاری فعالیت خود را پیش ببرند.

پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر حدود یک ماه پیش بود که با اعلام بازگشایی دفاتر توییتر، در توییتی نوشت کارمندانی که همچنان به دورکاری علاقه دارند، این امکان برای آن‌ها وجود دارد که فعالیت‌ کاری خود را از راه دور و در منزل انجام دهند.

پس از انتشار نظرسنجی جدید ماسک، هم‌اکنون این شائبه پیش می‌آید که آیا فعالیت دورکاری کارکنان توییتر لغو می‌شود یا همچنان ادامه پیدا خواهد کرد؟

گفتنی است ماسک دیروز نیز چند توییت را منتشر کرد که به تغییر و تحولات در سرویس توییتر بلو اشاره کرده بود.

→ خواندن مطلب قبلی

سیستم‌عامل iOS 16 با به روزرسانی در بخش اعلان‌ها و قابلیت‌های جدید پایش سلامت منتشر می‌شود

خواندن مطلب بعدی ←

جلسه غیرعلنی مجلس برای تعیین تکلیف طرح صیانت از کاربران در فضای مجازی آغاز شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *