خبر های فوری:

دوشنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۱۱:۱۴

قابلیت Unmentioning توییتر در دسترس همه کاربران قرار گرفت

قابلیت Unmention توییتر در دسترس همه کاربران قرار گرفت

توییتر که از ماه آوریل در حال آزمایش قابلیت Unmentioning (خارج شدن از منشن) بود، هم‌اکنون آن را برای تمام کاربران فعال کرده است و همه افراد می‌توانند به این قابلیت دسترسی داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، کاربران توییتر با استفاده از این قابلیت می‌توانند از گفتگویی که مایل به ادامه دادن آن نیستند، خارج شوند. این ویژگی در ابتدا فقط برای برخی از کاربران فعال بود اما با اعلام توییتر، در حال حاضر همه حساب‌های کاربری می‌توانند از قابلیت Unmentioning بهره می‌برند.

توییتر بیش از یک سال است که بر روی این قابلیت کار می‌کند و ایده طراحی آن برای اولین بار در تابستان سال گذشته مطرح شد. این شبکه اجتماعی هدف از توسعه قابلیت Unmentioning را پیشگیری از آزار و اذیت کاربران عنوان کرد.

توییتر چند وقتی است که بر روی قابلیت‌های مختلفی کار می‌کند تا از آزار و اذیت و سوء استفاده کاربران پیشگیری کند. در همین راستا یکی از ویژگی‌هایی که اخیرا توسط توییتر توسعه پیدا کرده است، قابلیتی است که اجازه می‌دهد کاربر مشخص کند چه کسانی می‌توانند به توییت‌های او پاسخ دهند.

یکی دیگر از قابلیت‌های که هم‌اکنون در حال آزمایش آن است، Safety Mode نام دارد. توییتر با این ویژگی تعاملات را تحلیل می‌کند و با الگوریتم‌های خود به طور خودکار اکانت‌هایی را مسدود می‌سازد که در حال آزار رساندن به کاربر هستند.

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

توییتر با تشکیل یک تیم حقوقی از ایلان ماسک شکایت می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

پاسخ به پیام‌های واتس‌اپ با تمام ایموجی‌ها امکان‌پذیر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین