خبر های فوری:

پنجشنبه, ۶ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۲۰:۴۸

توییتر با قابلیت CoTweets امکان ارسال توییت توسط دو کاربر را فراهم می‌کند

توییتر با قابلیت CoTweets امکان ارسال توییت توسط دو کاربر را فراهم می‌کند

توییتر در حال آزمایش قابلیتی جدید است که این امکان را برای دو کاربر فراهم می‌کند تا با هم یک توییت را بنویسد و هر دو در آن تگ شوند. قابلیت جدید توییتر با نام CoTweets برای برخی از کاربران در دسترس قرار گرفته است و به احتمال بسیار زیاد در آینده‌ای نزدیک همه حساب‌های کاربری به آن دسترسی خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از ورج، سخنگوی توییتر درباره ویژگی جدید این پلتفرم اجتماعی اظهار داشت که توییتر همواره به دنبال کشف و طراحی روش‌های جدیدی است تا با استفاده از آن‌ها نیاز کاربران برطرف شود. وی اظهار داشت که CoTweets جدیدترین قابلیت توییتر که برای یک بازه زمانی محدود به صورت آزمایشی فعال است. سخنگوی توییتر تاکید داشت در این بازه زمانی محدود، واکنش و رفتار کاربران نسبت به قابلیت جدید پایش خواهد شد.

قابلیت CoTweets این امکان را برای کاربران فراهم خواهد کرد تا یک توییت را به صورت مشترک ارسال کنند. توییت ارسال شده مشترک توسط کاربران، به طور همزمان در پروفایل در دو کاربر به دنبال‌کنندگان آن‌ها نمایش داده می‌شود. توییتر مدعی است که این ویژگی به افراد کمک می‌کند تا مخاطبان جدید بیشتری را جذب کنند. علاوه بر این، افراد با CoTweets می‌توانند پروژه‌های مشترک خود را به اشتراک بگذارند.

البته نحوه نوشتن این توییت‌ها نیز کمی متفاوت است و ابتدا یکی از نویسندگان باید درخواست انتشار آن را برای دیگری ارسال کند. پس از تایید درخواست، این توییت مشترک در پروفایل هر دو نویسنده نمایش داده خواهد شد

رمضان نیا

→ خواندن مطلب قبلی

واتس‌اپ به زودی امکان اتصال دو گوشی به یک حساب کاربری را فراهم می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

گوشی شیائومی ۱۲ لایت با نمایشگر ۱۲۰ هرتزی و دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی معرفی شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین