خبر های فوری:

دوشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۲, ساعت ۵:۴۳

واتس‌اپ از قابلیت Communities (انجمن) رونمایی کرد

واتس‌اپ از قابلیت Communities (انجمن) رونمایی کرد

قابلیت Communities واتس‌اپ که پیش از این شایعات زیادی پیرامون آن مطرح بود، بالاخره به‌صورت رسمی از سوی این شبکه اجتماعی متعلق به متا معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از بلاگ واتس‌اپ، قابلیت Communities (انجمن) این امکان را برای مدیران گروه‌های مختلفی فراهم می‌کند تا گروه‌ها را از طریق انجمن به یکدیگر ارتباط بدهند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های انجمن‌ها در واتس‌اپ، برقراری ارتباط صوتی ۳۲ کاربر با یکدیگر است.

گفتنی است که قابلیت‌های دیگری نیز به نسخه جدید واتس‌اپ اضافه خواهد شد که از جمله می‌توان به امکان ارسال فایل‌های مختلف تا حجم ۲ گیگابایت اشاره کرد. البته این ویژگی فعلاً در دسترس همه کاربران قرار ندارد.

نشان‌دادن واکنش‌ها با استفاده از ایموجی‌ یکی دیگر از قابلیت‌های اضافه شده به واتس‌اپ است که کاربران در گروه‌ها می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. همچنین پاک کردن پیام اعضای گروه توسط مدیر یکی دیگر از جدیدترین قابلیت‌های واتس‌اپ به شمار می‌رود.

قابلیت Communities (انجمن) چیست؟

انجمن به مجموعه‌ای از گروه‌های مشابه گفته می‌شود که کاربران با ارتباط دادن آن‌ها به یکدیگر یک انجمن ایجاد می‌کنند. مدیران هم می‌توانند انجمن‌ها را مدیریت کرده و پیام‌های مختلفی را در آن‌ها ارسال کنند. البته فعالیت فردی گروه‌ها نیز به شکل سابق ادامه پیدا خواهد کرد و کاربران می‌توانند پیغام‌های خود را مانند سابق در گروه‌ها ارسال کنند.

برتینا

→ خواندن مطلب قبلی

ایلان ماسک به دنبال خرید کل سهام توییتر است

خواندن مطلب بعدی ←

نمایندگان مجلس با ادامه بررسی طرح صیانت در کمیسیون مشترک مخالفت کردند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین