ایلان ماسک: درآمد توییتر را ۵ برابر می‌کنم

ایلان ماسک: درآمد توییتر را 5 برابر می‌کنم

ایلان ماسک که به‌تازگی توییتر را به مبلغ ۴۳ میلیارد دلار خریداری کرده است، در جدیدترین اظهارنظر خود اعلام کرد که درآمد توییتر را تا سال ۲۰۲۸ پنج برابر و به ۲۶.۴ میلیارد دلار در سال می‌رساند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از رویترز، ایلان ماسک در حالی می‌خواهد درآمد توییتر، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی را افزایش دهد که درصدی کمی از آن به تبلیغات اختصاص داشته باشد. در واقع ثروتمندترین فرد دنیا در صدد است تا درآمد این شبکه اجتماعی از بخش تبلیغات را به ۴۵ درصد برساند.

گفتنی است که درآمدزایی توییتر بیشتر از بخش تبلیغات بود و در سال ۲۰۲۰ حدود ۹۰ درصد از درآمد این شبکه اجتماعی از طریق تبلیغات به دست آمده بود.

در واقع از برآورد ۲۶.۴ میلیارد دلاری، ماسک درآمد تبلیغاتی توییتر در سال ۲۰۲۸ را در حدود ۱۲ میلیارد دلار برآورد کرده است. گفتنی است که بر اساس گزارش‌ها، ۱۰ میلیارد دلار دیگر از درآمد توییتر از بخش خدمات مشترکین به دست خواهد آمد.

ماسک پس از خرید توییتر اظهار داشت که این شبکه اجتماعی را احیا خواهد کرد و تعداد کاربران را بیشتر و آزادی بیان در آن را افزایش خواهد داد.

طبق پیش‌بینی‌ها، ایلان ماسک می‌تواند میانگین درآمد توییتر به‌ازای هر کاربر را از ۲۴ دلار در سال گذشته به بیش از ۳۰ دلار در سال ۲۰۲۸ برساند. ماسک همچنین امیدوار است که تعداد کارمندان توییتر را از ۷۵۰۰ نفر به ۱۱۰۷۲ نفر تا سال ۲۰۲۵ برساند.

→ خواندن مطلب قبلی

رئیس کل بانک مرکزی: رمز پول ملی به‌صورت آزمایشی در ماه‌های آتی به مرحله اجرا می‌رسد

خواندن مطلب بعدی ←

قابلیت‌های جدید واتس‌اپ منتشر شدند؛ امکان انتقال فایل‌های حجیم و تشکیل گروه‌های بزرگ

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *