ایموجی‌ها به یوتیوب اضافه می‌شوند

ایموجی‌ها به یوتیوب اضافه می‌شوند

یوتیوب که به‌عنوان بزرگ‌ترین سرویس پخش آنلاین ویدئو و فیلم در جهان شناخته می‌شود، در حال آزمایش قابلیت استفاده از ایموجی‌ها به‌عنوان روشی جدید در پاسخ به ویدئوهاست.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از انگجت، افراد هم‌اکنون برای بیان کردن دیدگاه خود نسبت به ویدئوهای یوتیوب فقط می‌توانند آن را Like یا Dislike کنند. اما گزارش‌ها حاکی از آن که یوتیوب در حال آزمایش قابلیت استفاده ایموجی‌ها برای گروه کوچکی از کاربران است.

با اضافه شدن قابلیت استفاده از ایموجی‌ها در یوتیوب، کاربران به‌راحتی می‌توانند نظر خود را با یک ایموجی نسبت به ویدئو و فیلم بیان کنند.

این قابلیت در یوتیوب به‌گونه‌ای طراحی خواهد شد که کاربران هنگام تماشا ویدئو می‌توانند دیدگاه خود را به‌صورت ایموجی یا همان استیکر بیان کنند. یوتیوب برای این بخش پنلی جداگانه در نظر خواهد گرفت و واکنش‌های که به‌صورت ایموجی بیان شده‌اند را به‌صورت لحظه‌ای نشان می‌دهد.

گفتنی است که این قابلیت پیش از این نیز توسط Twitch و Facebook Live ارائه شده بود. یکی از نمایندگان اصلی You Tube در خصوص این قابلیت گفت:

اگر در حال تماشای ویدئویی هستید که بخشی از این آزمایش است، می‌توانید با بازکردن بخش نظرات ویدئو و ضربه‌زدن به پنل واکنش‌ها، دیدگاه خود را نسبت به فیلم موردنظر نشان دهید و دیدگاه سایرین را ببینید. این آزمایش همچنین به شما نشان می‌دهد که سایر افراد به چه لحظاتی از فیلم واکنش نشان می‌دهند. البته این بخش برای کاربران به‌صورت ناشناس باقی خواهد ماند.

شایان‌ذکر، یوتیوب اخیراً قابلیت‌های جدیدی آزمایش کرده بود که از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت مخفی کردن دیس‌لایک‌ها و امکان زمان‌بندی کامنت‌ها برای بخش خاصی از ویدئو اشاره کرد.

ارسال دیدگاه‌ها به‌صورت ایموجی‌ها نیز در سایر پلتفرم‌های اجتماعی نیز استفاده شده بود. به‌عنوان مثال توییتر سال گذشته نیز این قابلیت را آزمایش کرده بود که کاربران استقبال چندانی از آن داشتند.

اما در کل این قابلیت به یوتیوبرها کمک می‌کند تا واکنش دقیق‌تری از بازخورد کاربران نسبت به محتواهای خود دریافت کنند.

→ خواندن مطلب قبلی

واتس‌اپ در حال آزمایش قابلیت ارسال فایل‌های با حجم ۲ گیگابایت است

خواندن مطلب بعدی ←

تصویر گوشی موتورولا Frontier با دوربین ۲۰۰ مگاپیکسلی سامسونگ منتشر شد

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *