مدیرعامل سابق توییتر: ایلان ماسک راه‌حل مناسبی برای هدایت توییتر است

مدیرعامل سابق توییتر: ایلان ماسک راه‌حل مناسبی است که من به آن اعتماد دارم

جک دروسی، مدیرعامل سابق توییتر و رئیس حال حاضر شرکت بلاک از ایلان ماسک، مالک جدید توییتر به‌صراحت حمایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، دروسی در اظهار نظری جدید اعلام کرد که به مأموریت ایلان ماسک برای گسترش و پیشرفت توییتر اعتماد کامل دارد. مدیرعامل سابق توییتر در این خصوص گفت:

ایلان راه‌حل منحصر به فردی است که من به آن اعتماد دارد.

به گفته دروسی، ایلان ماسک با کمک پاراگ آگراوال (مدیرعامل فعلی توییتر) می‌توانند توییتر را از وضعیت فعلی خارج کرده و به مسیر درست هدایت کنند. وی همچنین از ساختار سازمانی توییتر ابراز پشیمانی کرد.

دروسی در این باره نوشت:

ایده و خدمات تمام چیزی است که برای من مهم است و من هر کاری که لازم باشد برای محافظت از هر دو انجام خواهم داد.” توییتر به‌عنوان یک شرکت همیشه تنها موضوع و بزرگ‌ترین پشیمانی من بوده که متعلق به وال‌استریت و مدل تبلیغاتی است. پس گرفتن آن از وال‌استریت اولین قدم صحیح است

براساس نظر دروسی، مالکیت توییتر نباید متعلق به یک فرد یا گروهی از افراد باشد، چرا که این پلتفرم باید یک کالای عمومی در سطح پروتکل باشد. از همین رو مدیرعامل سابق توییتر معتقد که مشکل شرکت بودن این شبکه اجتماعی توسط ایلان ماسک قابل‌ حل است

دروسی در توییتی دیگر نوشت که اقدامات ایلان ماسک برای ساخت یک پلتفرم، قابل‌اعتماد و در برگیرنده تمامی سلایق است و این موضوع می‌تواند اتفاق درستی باشد.

→ خواندن مطلب قبلی

ایلان ماسک توییتر را به ارزش ۴۴ میلیارد دلار خرید

خواندن مطلب بعدی ←

فضانوردان غیرنظامی ماموریت AX-1 به‌سلامت به زمین برگشتند

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *