ایلان ماسک؛ امکان خرید توییتر با قیمت پایین‌تر وجود دارد

ایلان ماسک؛ امکان خرید توییتر با قیمت پایین‌تر وجود دارد

ایلان ماسک که پیش‌تر گفته بود ممکن است تعداد کاربران فیک و جعلی توییتر ۹۰ درصد باشد، هنوز در مورد کاربران جعلی و ربات‌های این رسانه اجتماعی قانع نشده و همچنان خرید توییتر را متوقف کرده است. پس از متوقف شدن فرایند خرید توییتر، هم‌اکنون شنیده‌ها حاکی از آن ماسک در صدد است تا قیمت خرید را به رقمی کمتر از ۴۴ میلیارد دلار برساند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن به نقل از انگجت، مدیرعامل تسلا با حضور در جمع شرکت‌کنندگان کنفرانس میامی از معامله توییتر با قیمت پایین‌تر خبر داد. وی در این رویداد اعلام کرد که خرید این شبکه اجتماعی با قیمت کمتر دور از ذهن نیست.

وی که هنوز در خصوص آمار کاربران فیک و جعلی توییتر قانع نشده است، ظاهراً می‌خواهد از این حربه استفاده کند و قیمت خرید را به‌صورت چشم‌گیری کاهش دهد.

البته پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر در پاسخ به اظهارات ماسک تاکید داشت که تعداد کاربران جعلی این پلتفرم اجتماعی کمتر از ۵ درصد است. وی با بیان این مطالب قصد داشت ماسک را در مورد قضیه مذکور قانع کند که فعلاً در این امر ناموفق بوده است.

به گفته ایلان ماسک، ثروتمندترین فرد جهان، در حال حاضر هیچ راهی برای پی بردن به کاربران فیک و جعلی توییتر وجود ندارد و این موضوع به‌اندازه روح انسان ناشناخته است.

وی پیش‌تر در توییتی از تشکیل تیمی مستقل برای تجزیه و تحلیل کاربران این شبکه اجتماعی و پی‌بردن به اکانت‌های فیک خبر داده بود.

مدیرعامل توییتر هم در واکنش به اظهارات ماسک اعلام کرد که آن‌ها تعداد کاربران فیک و جعلی را بررسی کرده‌اند اما نمی‌توانند اطلاعات به‌دست آمده را به‌صورت عمومی منتشر کنند. جالب آنکه پس از ادعا آگراوال در یک توییت، ماسک با یک ایموجی زشت به سخنان مدیرعامل  توییتر پاسخ داد.

→ خواندن مطلب قبلی

اپل آپدیت iOS 15.5 را منتشر کرد

خواندن مطلب بعدی ←

بحران جدید در تسلا؛ دریافت سفارش ساخت خودروی سایبرتراک متوقف شده است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *