افزونه Code Verify واتس‌اپ امنیت نسخه وب این پلتفرم اجتماعی را تضمین می‌کند

افزونه Code Verify واتس‌اپ امنیت نسخه وب این پلتفرم اجتماعی را تضمین می‌کند

برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان واتس‌اپ با رونمایی از افزونه Code Verify واتس‌اپ قصد دارند امنیت نسخه وب را بیش‌ازپیش بالا ببرند.

به گزارش پایگاه خبری صنایع مدرن و به نقل از جی اس‌ام‌آرنا، افزونه Code Verify در حالی منتشر شده است که این شبکه اجتماعی به‌تازگی از قابلیت پشتیبانی هم‌زمان از این پلتفرم اجتماعی چند دستگاه در نسخه بتا رونمایی کرده بود.

به گفته مدیران واتس‌اپ، هدف این افزونه افزایش امنیت نسخه وب پیام‌رسان است تا مطمئن شوند که رمزنگاری سرتاسری به خطر نیفتاده است.

واتس‌اپ پس از انتشار قابلیت پشتیبانی هم‌زمان این اپلیکیشن در چند دستگاه، مدعی شد که تعداد زیادی از لاگین‌های وب واتس‌اپ را مشاهده می‌کند که منجر به پایین آمدن امنیت نسخه وب این پلتفرم اجتماعی می‌شود.

به همین دلیل افزونه Code Verify واتس‌اپ منتشر شده است تا امنیت را در نسخه‌های اندروید، ای او اس و ویندوز این پلتفرم اجتماعی را یکسان کند.

کارکرد این افزونه بسیار ساده است و مشکل چندانی را برای کاربران به وجود نخواهد آورد. افزونه Code Verify، هش کدی که در حال اجرا است را با هشی که در کلاود فلر ذخیره شده است را مقایسه می‌کند. اگر هنگام مقایسه، این دو کد یکسان باشند، افزونه امکان ادامه مکالمات را برای کاربر فراهم می‌کند.

→ خواندن مطلب قبلی

روسیه اینستاگرام را فیلتر می‌کند

خواندن مطلب بعدی ←

براساس آمار یک پژوهش: تعداد مرگ‌ومیرهای کرونا سه برابر بیشتر از آمار رسمی است

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *